DOLAR
13.78 0.85
EURO
15.58 0.48
ALTIN
783.62 0.91
BIST
1,909.06 1.54

Bankaya gitmeye gerek kalmadı! İşte koşulsuz şartsız 4 bin lira kredi veren bankalar

Online başvuru ile nasıl kredi alınır? Hangi banka ne kadar kredi veriyor? 4 bin liralık krediye ne kadar faiz alınır? İşte, banka banka online kredi oranları.

Ekonomi 26.11.2021, 12:11
Bankaya gitmeye gerek kalmadı! İşte koşulsuz şartsız 4 bin lira kredi veren bankalar

Online kredi imkanları, özellikle koronavirüs salgını döneminde vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle düşük tutarlı ihtiyaç kredilerinde bankaya giteye gerek kalmıyor. Vatandaşlar bankaların internet siteleri ve mobil uygulamaları yardımıyla bankaya gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Peki 4 bin lira kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte online kredi başvuru detayları...

QNB FİNANSBANK 4 BİN LİRA ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Finansbank mobil uygulaması vasıtasıyla 4 bin liralık kredi başvurusu kolaylıkla yapılabilmektedir. Online 4 bin lira kredi için SMS atılması istendiğinde TC kimlik numarası, istenilen kredi ve taksit tutarı ile birlikte 5030'a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. 

Bu işlemin tamamlanması halinde banka, online kredi başvurunuzu değerlendirecek ve olumlu/olumsuz yanıt tarafınıza ulaştırılacaktır.

kredi

AKBANK 4 BİN LİRA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankaya gitmeye gerek kalmadan online kredi başvurusu yapılan bankalardan biri de Akbank'tır. İhtiyaç kredisi başvuru limiti kişinin kredi puanına bağlıdır. İstediğiniz tutarın onaylanması halinde sözleşmelere e imza atarak, kredinizi banka hesabınıza kolay bir şekilde geçirebilirsiniz.

kredi başvurusu

HALKBANK 4 BİN LİRA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Devlet bankaları özellikle koronavirüs salgını döneminde ucuz tutarlarda kredi imkanı sağlamaktadır. Halkbank da müşterilerine online kredi imkanı sağlayan bankalardan biridir. Halkbank mobil uygulamasını AppStore ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra 4 bin lira kredi başvurusu yaparak kredinizi anında onaylatabilirsiniz. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!