Yandex Metrica

Sitede Ara

Bankalardan emeklilere lokum gibi kampanya: Bayrama özel 3 ay ertelemeli kredi fırsatı! Başvuranın anında cebinde

Bankalardan emeklilere lokum gibi kampanya: Bayrama özel 3 ay ertelemeli kredi fırsatı! Başvuranın anında cebinde

Kurban bayramına sayılı günler kala emekli vatandaşlarda bankalaardan uygun faizle kredi fırsatlarını kovalamaya başladı. Emekli vatandaşlar için bazı bankalar ise kesenin ağzını açtı. Başvuru yapan vatandaşlara 3 ay erteleme işe 100 bin TL kredi sağlanacak.

Ekonomi

10.06.2024, 15:31

Bankalar kurban bayramı öncesinde emekli vatandaşlara özel yeni kampanyalarını duyurdu. Kurban bayramına sayılı günler kala Vakıfbank özel ihtiyaç kredisini vatandaşlara sundu. Vakıfbank'tan masrafsız 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için başvuru yapan emeklilere verilecek olan kredi bayram öncesi vatandaşlara can suyu olacak. 

65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı alanlara müjde: Bakanlık resmen duyurdu: Maaşlara dev zam geldi 65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı alanlara müjde:... Haberi Görüntüle

VAKIFBANK'TAN 3 ERTELEMELİ 100 BİN TL KREDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da 2024 emekli Yılı ilanının ardından birçok banka promosyonlarında arttırıma gitmiş, Haziran ayında da birçok öel ve kamu bankaları peş peşe promosyonlarında artış sağlamıştı.  Kurban Bayramı öncesinde 100.000 TL itiyaç kredisini müşterilerine sunan Vakıfbank 3 ay erteleme avantajından yararlanabilecek.

Gram altın dibe çakıldı! 4 ay sonra şaha kalkacak! 23 Temmuz 2024 altın fiyatları Gram altın dibe çakıldı! 4 ay sonra şaha kalkacak! 23... Haberi Görüntüle

BAŞVURANIN ANINDA CEBİNDE

Vakıfbank'tan kredi çekmek isteyen vatandaşlarbayram öncesinde ihtiyaç kredisi başvurularını yapmadan önce faiz oranalrını da merak ediyor. 3-6 ay ertelemeli 10.000 TL ve 125.000 TL aralığında kredi imkanı sunan bankanın faiz oranı yüzde 4.95 oranında.

Bankadan 100 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların internet bankacılığı ve mobil bankacılık üerinden başvurabiliyor. Banakalar ise hılı onay sistemi ile kredisinize olumlu veya olumsuz yanıt vererek geri dönüş sürecini hızlandırıyor. 

 

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading