banner2

Bankalarda kırmızı listede olanlar dikkat! Sicil ve kredi notuna bakılmayacak! Başvuran herkese 30 bin TL ödeme yapılacak

Kredi başvurusu yapacak kişiler düşük kredi notundan dolayı bankalar tarafından reddedilebiliyordu. Fakat yeni bir kampanya ile sicil ve kredi notuna bakılmadan 30 bin TL'lik ödemeden yararlanmak artık mümkün olacak.

Ekonomi 20.03.2023, 10:47
Abone ol
Bankalarda kırmızı listede olanlar dikkat! Sicil ve kredi notuna bakılmayacak! Başvuran herkese 30 bin TL ödeme yapılacak

Acil nakit ihtiyaıc olanlara PTT'den dev ödeme desteği kampanyası başlatıldı. Bankaların sicil ve kredi notuna bakarak finansman desteği sunarak vatandaşlara bir tık sıkıntı yaratan dönem sona eriyor. Çünkü kredi notunuz yeterince iyi olmasa bile PTT’den ihtiyaç kredisine başvurarak hızlı nakit kullanabilmeniz mümkün oluyor.

30 BİN TL VERİLECEK 

Gelir belgesiz tam 30 bin TL şeklinde bir kredi kullanımından yararlanmak istiyorsanız o zaman PTT’ye başvurun. Gelir belgesi gerekmeden kredinizi sıkıntısız şekilde kullanmaya başlayın.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? 

PTT 30 bin ihtiyaç kredi başvurusu nasıl yapılır aşamasına geldiğimizde başvurular çok pratik şekilde yapılıyor. Yapmanız gereken birkaç adım bulunurken, başvuru talimatlarının başarıyla tamamlanmasının ardından kredileri sorunsuzca çekebilirsiniz. Kredi başvurusunu SMS aracılığıyla yapacak olanların mesaj ve numara konusunda neler yapması gerektiğini de bilmelidir.

PTT tarafından başlatılan 30 bin ihtiyaç kredisinden yararlanmak için PTT yazarak boşluk bırakmalı ve 11 haneli TC kimlik numarasının yazılması gerekiyor. TC kimlik numarasını yazarak 30 50 numarasına mesaj atabilirsiniz. Böylelikle PTT ihtiyaç kredilerinin kolayca kullanılmasını sağlayacak ve hesaplarınıza ücretin yatırılmasını sağlamış olacaksınız. Onay almayı başaran hak sahiplerinin hesaplarına limit yatırılırken, anında kullanma için imkan sağlanır. Kredi notu ve kredi geçmişinizin hiçbir şekilde önemli olmadan kullanılabileceği ihtiyaç kredisini artık PTT’e giderek çekebileceksiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!