banner2

Bankalar harekete geçti! Yapı Kredi, İşbank ve Akbank'tan tarihi karar

Yapıkredi, İşbank ve Akbank'ın tek SMS ile 35.000 TL'ye varan kredi kampanyasında ne şart ne kefil isteniyor. Tek bir SMS ile kredi alabilirsiniz.

Ekonomi 30.11.2021, 11:21
Abone ol
Bankalar harekete geçti! Yapı Kredi, İşbank ve Akbank'tan tarihi karar

Bir çok banka, yepyeni bir ihtiyaç kredisi avantajı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Son dönemde en büyük kredi avantajı 3 büyük bankadan geldi. Artık bankaların büyük bir bölümünde SMS ile başvuru yapmak mümkünken Akbank, Yapıkredi ve İşbank ile 35.000 TL'ye kadar kredi almak mümkün.

AKBANK'TAN SMS İLE KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank'ın başlattığı SMS ile kredi kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler çok basit. SMS ile başvuru yapmak için KREDİ yazdıktan sonra boşluk bırakmalı ardından TC kimlik numaranızı yazarak 4425'e göndermelisiniz. 

Diğer taraftan kredinin 3 ay sonra ödenmeye başlanması büyük bir avantak olarak karşımıza çıkıyor. 50 bin TL'ye varan ve 36 ay vade seçeneği ile yüzde 1,64 faiz oranıyla verilen kredi Akbank'ta müşterilerini bekliyor. 

YAPIKREDİ'DEN SMS İLE KREDİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi'den SMS ile kredi alabilmek için öncelikli olarak kredi türü belirtilmeli ve boşluk bırakıldıktan sonra TC kimlik numarası yazılmalı yine boşlutan sonra aylık gelir yazıldıktan sonra 4411'e gönderilmelidir. Bu adımdan sonra SMS ile cevap gelecektir. 

İŞ BANKASI'NDAN SMS İLE KREDİ NASIL ALINIR?

İş bankası'ndan 36 aya varan vade seçeneği ve yüzde 1.60 faiz oranı ile kredi almak mümkündür. SMS ile alınabilen kredi için yapılması gerekenler önce istenen miktar yazılmalı boşluktan sonra TC kimlik numarası yazılmalı ve 4402'ye gönderilmelidir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!