banner2

Bakan Varank TOGG'un fiyatının ne kadar olacağını açıkladı

Sanayi Bakanı Varank, Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un merak edilen fiyatıyla ilgili çok önemli açıklamada bulundu. 'Araç kendi sınıfında Türkiye'deki araçlarla yarışacak bir fiyattan piyasaya çıkacak' dedi.

Ekonomi 23.09.2021, 12:53 23.09.2021, 13:57
Abone ol
Bakan Varank TOGG'un fiyatının ne kadar olacağını açıkladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TEKNOFEST'te yer alan yerli otomobil TOGG standında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakan Varank, sıkça sorulan "Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak?" sorusuna da yanıt verdi.

'TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİNE İLGİ BENDEN FAZLA'

Sabah'ın haberine göre; Bakan Varank, "Ben alanda geziyorum, Türkiye'nin otomobiline olan ilgi benden daha fazla. Kimse Bakan'a bakmıyor ama arabaya bakıyor. İnşallah orada da süreçler planladığımız şekilde devam edecek. Biz Türkiye'nin otomobili projesiyle dünyada değişen otomotiv endüstrisine Türkiye'nin bir cevabını vermiş oluyoruz" diye konuştu.

2022'DE BANTTAN İNECEK! FİYATI HENÜZ BELLİ DEĞİL

Araçların, 2022 yılının sonunda seri üretim bandından indirdiğinde tüm Türkiye'nin gurur duyacağını kaydeden Varank fiyatı konusunda ise "Aracın fiyatı şu andan belli değil. Şunun sözünü veriyor arkadaşlar. Araç kendi sınıfında Türkiye'deki araçlarla yarışacak bir fiyattan piyasaya çıkacak "dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!