Yandex Metrica

Sitede Ara

Bakan Uraloğlu duyurdu: PTT'den tüm emeklilere yüzde 20 indirim!

Bakan Uraloğlu duyurdu: PTT'den tüm emeklilere yüzde 20 indirim!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, emeklilere müjdeli haberi verdi. PTT'de bundan sonra emeklilere ek ve ayrıcalıklı indirimler tanınacak. İşte emeklilere verilecek %20 indirimin detayları...  

Ekonomi

12.06.2024, 11:01

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT’nin emeklilere yönelik yüzde 20 indirim kampanyası başlattıklarını açıkladı. Uraloğlu, bütün  emekli vatandaşların kargo indirim kargo indirim kampanyasından faydalanabileceğini belirterek, ''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının Emekliler Yılı olarak ilan edilmesinin ardından 2024 Emekliler Yılı-Türkiye Yüzyılı’nın Emektarları projesi ile önceden düzenlemiş olduğumuz kargo kampanyasının kapsamını genişleterek tüm emeklilere yönelik yeni bir kampanya başlattık.” dedi.

 Posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret alanlarında ülkenin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren PTT aracılığıyla emekli vatandaşlar için özel bir kampanya başlattıklarını ifade eden Bakan Uraloğlu, “Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler." ifadelerini kullandı.

Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar artık para basıyor Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar... Haberi Görüntüle

KARGO GÖNDERİMLERİNDE EMEKLİLERE %20 İNDİRİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının “Emekliler Yılı” olarak ilan edildiğini anımsatan Bakan Uraloğlu, “Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde emeklilerimize yönelik indirim kampanyalarına devam ediyoruz. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız, PTT iş yerlerine gelerek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecekler." dedi. 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading