banner2

Bakan Karaismailoğlu paylaştı: Türkiye Yüzyılı’nı da hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, seçim zaferinin ardından sosyal medya hesabı Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bakan Karaismailoğlu yaptığı paylaşımda, bugüne kadar yapılan hizmetlerin ve eserlerin 5 yıl daha devam edeceğini belirtti ve ''Büyük ve Güçlü Türkiye’yi; eser ve hizmetlerimizle inşa ettik! Türkiye Yüzyılı’nı da hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz!'' ifadelerini kullandı.

Ekonomi 30.05.2023, 13:04 19.06.2023, 15:56
Abone ol
Bakan Karaismailoğlu paylaştı: Türkiye Yüzyılı’nı da hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz

28 Mayıs'ta yapılan ikinci tur seçimlerinde rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'nun önünde yarışı ilk sırada bitiren ve 5 yıllığına bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ip güğlesmeyi başardı.

21 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye'ye çağ atlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugüne kadar yapmış oldukları bundan sonra da yapacaklarının garantisi olarak görüldü ve seçmeninin tercihi bu yandan oldu.

''ESER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ''

Seçim zaferinin ardından Külliye'de vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçimler bittiğine göre artık tüm vaktimizi ve enerjimizi çalışmaya, eser üretmeye, hizmet vermeye tamamıyla tahsis edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ESER VE HİZMET SİYASETİNE DEVAM

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, seçim zaferinin ardından sosyal medya hesabı Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bakan Karaismailoğlu yaptığı paylaşımda, bugüne kadar yapılan hizmetlerin ve eserlerin 5 yıl daha devam edeceğini belirtti şu ifadeleri kullandı;

''Büyük ve Güçlü Türkiye’yi; eser ve hizmetlerimizle inşa ettik! Türkiye Yüzyılı’nı da hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz!''

''SİYASET DEMEK ÜLKE İÇİN ESER ÜRETMEK MİLLETE HİZMET ETMEKTİR''

Bakan Karaismailoğlu'nun paylaştığı videoda ''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifadesiyle siyaset demek ülke için eser üetmek millete hizmet etmek demektir. Bu anlayışla çalışıyor ulaşım ve iletişim alanında gerçekleştirilen yatırımlarla çehresi aydınlanan Türkiye'nin gelecek vizyonunu dünyanın nabzını tutarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek daima entegrasyonu merkeze koyarak şekillendiriyoruz.'' ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!