Yandex Metrica

Sitede Ara

Az peşinatlı düşük taksit oranıyla herkesi ev sahibi yapacak kampanya: TOKİ'den 10.446 TL'ye sıfır daire!

Az peşinatlı düşük taksit oranıyla herkesi ev sahibi yapacak kampanya: TOKİ'den 10.446 TL'ye sıfır daire!

Ev sahibi olmak artık hayal değil! Yaz aylarına girdiğimiz bugünlerde TOKİ cazip fırsatlarla ev sahibi olamk isteyenlere destek oluyor. Yüzde 25 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleriyle, herkesin erişebileceği uygun fiyatlı konutlar sunan TOKİ, konut talebini karşılamak cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. 

Ekonomi

06.06.2024, 17:46

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyenlere çok konuşulacak kampanya! Hayallerinizi süsleyen eve kavuşmanız artık hem çok kolay hemde çok uygun. Yüzde 25 peşinat ve 120 ay gibi uzun bir vade seçeneğiyle sunulan TOKİ evleri, her bütçeye uygun fiyatlarla inanılmaz fırsatlar sunuyor. 

Petrol savaşları! Türkiye bölgeye gidiyor: Ankara Batı'nın sinsi planlarını yıkacak Petrol savaşları! Türkiye bölgeye gidiyor: Ankara Batı'nın sinsi planlarını yıkacak Haberi Görüntüle

BEYPAZARI'NDA İNANILMAZ KAMPANYA 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara'nın Beypazarı ilçesinde gerçekleştirdiği 2. Etap 428 Konut Projesi kapsamında 113 konutu kura yöntemiyle satışa sunmaya hazırlanıyor. Ev sahibi olma hayali kuranlar için büyük bir fırsat sunan bu proje, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oldukça avantajlı. 

Beypazarı'nda modern ve konforlu yaşam alanları arayanlar için önemli bir fırsat yaratacak olan bu konutlar, kura yöntemiyle sahiplerini bulacak. İşte başvuru detayları ve satışa sunulan konutlarla ilgili detaylı ayrıntılar...

Satışa Sunulan Konutlar ve Başvuru Bilgileri:

Konut Sayısı: 113

Satış Yöntemi: Kuralı Satış

Başvuru Bilgileri:

Başvuru Tarihleri: 03 Haziran - 14 Haziran 2024 (E-devlet başvuruları 13 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir)

Başvuru Bedeli: 2.000 TL

Başvuru Yapılacak Banka Şubesi: T.C. Ziraat Bankası AŞ. Ankara Beypazarı Şubesi

Başvuru Alınacak Konut Tipleri: 2+1 ve 3+1

Kura ve Sözleşme Detayları:

Kura Tarihi: 26 Haziran 2024

Sözleşme İmzalanacak Banka Şubesi: T.C. Ziraat Bankası AŞ. Ankara Beypazarı Şubesi

Asil Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama Tarihleri: 01-05 Temmuz 2024

Yedek Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama Tarihleri: 09-12 Temmuz 2024 (Asil hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemlerini tamamlamasından sonra kalan konutlar için)

Ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için büyük bir fırsat sunan bu projeye, belirtilen tarihler arasında başvuru yapılabilir. Detaylı bilgi ve başvuru için T.C. Ziraat Bankası AŞ. Ankara Beypazarı Şubesi'ne başvurabilirsiniz..

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading