banner2

Az önce duyuruldu! Her faturaya 50 TL verilecek: O tarihe kadar geçerli

Her yeni fatura talimatına 50 TL parapuan verilecek. QNB Finansbank tarafından düzenlenen kampanya hakkında yapılan açıklamada, faturalarla ilgili başlatılan kampanyanın tüm detaylarının katılım sağlamak isteyen kişilere duyurulduğu belirtildi.

Ekonomi 19.09.2023, 17:08 19.09.2023, 17:15
Abone ol
Az önce duyuruldu! Her faturaya 50 TL verilecek: O tarihe kadar geçerli

Bu kampanyaya katılanlar, her fatura için 50 TL değerinde ParaPuan kazanma fırsatı elde edecekler. Elde edilen ParaPuan'lar ise 25 gün boyunca geçerli olacak. 

HER FATURAYA 50 TL

Elektrik, su, doğalgaz faturalarına otomatik ödeme talimatı veren müşterilere QNB Finansbank tarafından ParaPuan hediye edileceği duyuruldu. Kampanya bilgilerine göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden her yeni fatura talimatına 50 TL değerinde ParaPuan verilecek. Katılımcılar toplamda 150 TL'ye kadar ParaPuan kazanma fırsatı yakalayabilecekler. Bu kampanya 30 Eylül tarihinde sona erecektir. Detaylı bilgilere bankanın resmi internet sitesi veya iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

25 GÜN GEÇERLİ

Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olarak belirlenmiş olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.

Otomatik fatura ödeme talimatı vermek için QNB Finansbank şubelerini, Çağrı Merkezi'ni, QNB Mobil uygulamasını veya Bireysel İnternet Bankacılığı'nı kullanabilirsiniz.

Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kampanyaya dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez. Bu bilgilere uygun şekilde kampanyadan yararlanmak için detaylı talimatları bankanın resmi iletişim kanallarından alabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!