banner2

Ayçiçek yağında müthiş indirim! O market ayçiçek yağında fiyatları iyice düşürdü: 4 litre ayçiçek yağı 100 TL'nin altında

Fiyatı en fazla artan ürünlerden biri de ayçiçek yağı. Özellikle Rusya-Ukrayna savaşıyla beraber fiyatı katlanan ayçiçek yağına yapılan kampanyalar artık daha bir dikkatle takip ediliyor. Bir market zincirinin yaptığı indirim vatandaş için müjde oldu. O marketlerde 4 litre ayçiçek yağı 99 TL'ye düştü.

Ekonomi 09.05.2023, 15:15 09.05.2023, 16:04
Abone ol
Ayçiçek yağında müthiş indirim! O market ayçiçek yağında fiyatları iyice düşürdü: 4 litre ayçiçek yağı 100 TL'nin altında

Dünyada yaşanan gelişmeler özellikle gıda ürünlerinin fiyatlarının artmasına neden oldu. Bu zam furyasından en fazla etkilenen ürünlerin başında da ayçiçek yağı geliyor. Ukrayna gibi ayçiçek yağı ihracatında öenmli bir ülkenin savaşın tarafı olması bu ürünün teminini güçleştirdiğinden fiyatını da artırıyor.

4 LİTRE YAĞ 99 TL

CarrefourSA, vatandaşın yüzünü güldüren kampanyayı duyurdu. CarrefourSA market zincirlerinde 4 litre ayçiçek yağı 99 TL'ye düştü.

En kalitelisini en uygun fiyata almak isteyen vatandaşlar için CarrefourSA'dan cazip kampanya geldi. 4 litre ayçiçek yağının 99 TL'ye düştüğünü görenler CarrefourSA'ya uğramadan geçmiyor.

CARREFOURSA'DA KISA SÜRELİĞİNE İNDİRİM

Mutfakların olmazsa olmazı ayçiçek yağı CarrefourSA'da kısa süreliğine indirimli satılıyor.

Sabah, öğle akşam tüm öğün yemeklerinin yanı sıra tatlıların da olmazsa olmazı ayçiçek yağındaki fiyat artışı vatandaşın cebini zorladı.

Ayçiçek yağına gelen zamların ardından vatandaş en uygun fiyatlısını almak için market kampanyalarını yakından takip etmeye devam ederken CarrefourSA'da 4 litre ayçiçek yağı 99 TL'ye satılmaya başlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!