banner2

Ayçiçek yağı 30 lira oldu: Ayçiçek yağı ilk kez bu fiyatlarda satışta… Dev markette indirim rüzgarı

Ayçiçek yağı fiyatları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Zincir marketler ayçiçek yağı fiyatlarında indirime gitti. İşte ayçiçek yağı fiyatlarında son durum...

Ekonomi 30.05.2023, 23:17 30.05.2023, 23:35
Abone ol
Ayçiçek yağı 30 lira oldu: Ayçiçek yağı ilk kez bu fiyatlarda satışta… Dev markette indirim rüzgarı

Rusya-Ukrayna savaşı ve Koronavirüs salgını ile yükselişe geçen ayçiçek yağı fiyatları yeniden düşüşe geçti. Geçtiğimiz haftalarda itibaren tüm marketler hayat pahalılığına karşı vatandaşı korumak ve Türk mutfaklarının en temel gıdalarından olan yağ fiyatları için el birliği ile indirime gittiler.

Ayçiçek yağı fiyatları yemek yapılan her evin gündeminde. Özellikle büyükşehirlerdeki fiyatların ülke geneline göre daha pahalı olması sebebi ile İstanbul'da bir çok ilçede şubesi bulunan Onur Market Ayçiçek yağ fiyatıları düşürdü. Yapılan açıklamaya göre 4 Litre özelinde fiyatlar açıklandı.

Ayçiçek yağı ücretleri geçtiğimiz sene büyük oranda zamlanan temel gıda ürünlerinden bir tanesi olurken, ayçiçek yağı ücretlerine gelen büyük oranlı zamlar pek çok vatandaşın geçim mücadelesi ile karşı karşıya kalmasına sebep olmuştu.

ONUR MARKET FİYATLARI DÜŞÜRDÜ

Ayçiçek yağı fiyatları meydana gelen zamlı aşama sonrasında vatandaşlar elinde avucunda kalan son parayla ayçiçek yağı kuyruğuna girerken, Onur marketten 4 litre teneke ayçiçek yağına bomba indirim geldi.

Ayçiçek yağı ücretlerine gelen büyük oranlı zam sonrasında Biryağ 4 litre Ayçiçek Yağının satış ücreti 144,99 TL'den 119,99 TL'ye kadar geriledi. Ayçiçek yağı indirimini görenler Onur Market'e akın etmeye başladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!