Yandex Metrica

Sitede Ara

Asgari ücretliye müjde gece yarısı geldi: Erdoğan'dan bayram hediyesi talimatı

Asgari ücretliye müjde gece yarısı geldi: Erdoğan'dan bayram hediyesi talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kurban Bayramı öncesi milyonlarca vatandaşa ilaç gibi gelecek bayram jestini onayladı. Bayram öncesi 25 bin TL hesaplara yatacak.

Ekonomi

03.06.2024, 14:10

16 milyon emekli bir o kadar da asgari ücretliye Kurban Bayramı önesi dev destek ödemesi yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gece yarısı bayram jesti geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talımatıyla emekli ve asgari ücretliye 25.000 TL faizsiz kredi desteği sağlanacak.

Kurban Bayramı'na 1 aydan kısa bir süre kala, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kredi imkanı sağlanacak. Emekli ve asgari ücretliler için bayram ihtiyaçlarını kolaylaştıracak yeni haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Milyonlarca kişiyi rahatlatacak kampanya için talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli ve asgari ücret ücretlilere yönelik 25.000 TL’lik faizsiz kredi paketinin tanımladığını duyurdu. Peki başvuru nasıl yapılacak?

Döviz piyasası FATF sonucu bekleniyor! Dolarda yükseliş hakim: İşte 28 Haziran 2024 güncel döviz kurları fiyatları... Döviz piyasası FATF sonucu bekleniyor! Dolarda yükseliş hakim: İşte 28... Haberi Görüntüle

ÜÇ KAMU BANKASI HAREKETE GEÇTİ

Emekli ve asgari ücretli vatandaşların rahat bir bayram geçirmesini hedefleyen kamu bankaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla harekte geçti. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli ve asgari ücretlerin bayram ihtiyaçlarını karşılaması adına 25.000 TL’lik faizsiz ihtiyaç kredisi fırsatlarını duyurdu. Bayramdan önce başlayan bu kampanya kapsamında milyonlarca emekli ve asgari ücretli vatandaş bayram ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılayacak.

25.000 TL’lik faizsiz bayram kredisi başlatan kamu banlarından Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılayacak. Yapmanız gereken tek şey bu bankalardan birinin mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek buradan yeni müşteri olmak istiyorum seçeneğini tıklayarak yeni bir hesap oluşturmak. Ardından mobil bankacılık hesabınızda krediler bölümüne girerek kredi başvuru formunu TC kimlik numaranızla doldurabilirsiniz.

Bakanlıktan vatandaşlara sahte içerik uyarısı: 'Güneşlenme vergisi' iddialarına yalanlama: Yapay zeka ile manipüle edilmiş Bakanlıktan vatandaşlara sahte içerik uyarısı: 'Güneşlenme vergisi' iddialarına yalanlama: Yapay... Haberi Görüntüle

ANINDA ONAYLI HIZLI KREDİ

Cumhurbaşkanı talimatıyla harekete geçen Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emeklilere anında onaylı hızlı kredi desteği veriyor. Hızlı kredi 5 dakika içinde onaylanıyor ve yine şubeye gitme zorunluluğu olmadan doğrudan IBAN numaranız tanımlanıyor. Böylelikle bayram öncesi alışveriş masraflarını kara kara düşünen emekli ve asgari ücretli vatandaşlar da rahat bir nefes alma fırsatına sahip oluyor.

Habere Tepki Ver

4

13

2

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading