Yandex Metrica

Sitede Ara

Asgari ücretliye ilaç gibi gelecek: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gece yarısı sürprizi

Asgari ücretliye ilaç gibi gelecek: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gece yarısı sürprizi

Asgari ücretli ve emekliye ilaç gibi gelecek ikramiye! Kurban Bayramı öncesi dev destek ödemesi yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gece yarısı onayladı. Kamu bankaları emekli ve asgari ücretliye 25.000 TL faizsiz kredi desteği sağlanacak.

Ekonomi

06.06.2024, 22:17

Bayrama bir buçuk hafta kala nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kredi imkanı sağlanacak. Emekli ve asgari ücretliler için bayram ihtiyaçlarını kolaylaştıracak yeni haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Milyonlarca vatandaşa rahat nefes aldıracak kampanya için talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli ve asgari ücret ücretlilere yönelik 25.000 TL’lik faizsiz kredi paketinin tanımladığını duyurdu. Peki başvuru nasıl yapılacak?

Gram altın alım fırsatı verecek mi? Uzmanlar açıkladı: İşte güncel fiyatlar Gram altın alım fırsatı verecek mi? Uzmanlar açıkladı: İşte güncel... Haberi Görüntüle

KAMU BANKALARI BAYRAM ÖNCESİ HAREKETE GEÇTİ

Emekli ve asgari ücretli vatandaşları bayram öncesi desteleyecek Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli ve asgari ücretlerin bayram ihtiyaçlarını karşılaması adına 25.000 TL’lik faizsiz ihtiyaç kredisi fırsatlarını duyurdu. Bayramdan önce başlayan bu kampanya kapsamında milyonlarca emekli ve asgari ücretli vatandaş bayram ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılayacak.

Sıcak nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 25.000 TL’lik faizsiz bayram kredisi başlatan kamu banlarından Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'a başvuru yapabilecek. Yapmanız gereken tek şey bu bankalardan birinin mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek buradan yeni müşteri olmak istiyorum seçeneğini tıklayarak yeni bir hesap oluşturmak. Ardından mobil bankacılık hesabınızda krediler bölümüne girerek kredi başvuru formunu TC kimlik numaranızla doldurabilirsiniz.

Tabeladaki fiyatlar her an değişebilir: İşte benzin, motorin ve LPG fiyatlarındaki son durum Tabeladaki fiyatlar her an değişebilir: İşte benzin, motorin ve LPG... Haberi Görüntüle

TEK TIKLA 25 BİN TL CEBİNİZE

Cumhurbaşkanı talimatıyla harekete geçen Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emeklilere anında onaylı hızlı kredi desteği veriyor. Hızlı kredi 5 dakika içinde onaylanıyor ve yine şubeye gitme zorunluluğu olmadan doğrudan IBAN numaranız tanımlanıyor. Böylelikle bayram öncesi alışveriş masraflarını kara kara düşünen emekli ve asgari ücretli vatandaşlar da rahat bir nefes alma fırsatına sahip oluyor.

Habere Tepki Ver

3

1

0

2

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading