banner2

Arazi yatırımı yapmak isteyenlere müjde: 286 bin TL'ye arsa alma şansı Milli Emlak'ta! Antalya, Balıkesir, Bursa onlarca ilde kelepir fiyatlarla satışta...

Türkiye'nin dört bir yanında arazi mülkiyeti hedefleyenler için sevindirici bir haber var. Milli Emlak tarafından yayımlanan son duyuru, arazi yatırımı yapmayı düşünenleri memnun edecek. Milli Emlak, birçok ilde arazi ve tarlaları cazip fiyatlarla satışa sunuyor. Özellikle uygun fiyatlarla konut veya arsa sahibi olmayı düşünenler için bu fırsat büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

Ekonomi 20.09.2023, 15:53 20.09.2023, 16:06
Abone ol
Arazi yatırımı yapmak isteyenlere müjde: 286 bin TL'ye arsa alma şansı Milli Emlak'ta! Antalya, Balıkesir, Bursa onlarca ilde kelepir fiyatlarla satışta...

Türkiye genelinde arsa sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat doğdu. Milli Emlak tarafından yayımlanan son ilanlarla birlikte Bitlis, Balıkesir, Uşak, Bursa, Gümüşhane, Afyonkarahisar, Mardin ve birçok ilde arazi, tarla ve arsalar cazip fiyatlarla satışa sunuldu. 

Milli Emlak'ın resmi web sitesinde yer alan bu ilanlar aracılığıyla, birçok ilde bulunan arazi ve arsaların fiyatları vatandaşlar için daha erişilebilir hale getirildi. 

İşte Milli Emlak'ın sunduğu arsa, arazi ve tarla satışlarına dair detaylar...

MİLLİ EMLAK'TAN SATILIK ARAZİ, ARSA VE TARLALAR 2023

Milli Emlak'ın resmi web sitesinde yayımlanan ilanlara göre, Antalya Elmalı'da 85.800,00 TL teminat bedeliyle arsa satışı gerçekleştiriliyor.

Ayrıca, Balıkesir Gönen'de 74.800,00 TL'ye ve Bursa Mustafakemalpaşa'da 76.600,00 TL'ye arazi satın alma fırsatları sunuluyor.

İhale tarihlerine ulaşmak için https://www.milliemlak.gov.tr/#/ linkini ziyaret edebilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!