banner2

Araç sahiplerine müjde geldi: Benzin-motorine 5 kat indirim birden geliyor! İşte güncel benzin-motorin litre fiyatı

Petrol Ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre "Hepsiburada Premium müşterilerine özel Petrol Ofisi Mobil’de 5 kat Positive Puan kazanma fırsatı" sunulacak. Bu açıklama çerçevesinde; 31 Aralık 2023 gününe dek Hepsiburada Premium üyesi müşterilerin anlaşmalı olduğu Petrol Ofisi birimlerinden yapılacak. Gerçekleştirecek akaryakıt ile otogaz harcamaları için 5 kat Positive Puan verilecek. Bu puanlar daha sonraki yakıt alışverişlerinde totaldeki tutara göre indirim olarak istendiğinde kullanılabilecek.

Ekonomi 07.04.2023, 21:00 07.04.2023, 21:03
Abone ol
Araç sahiplerine müjde geldi: Benzin-motorine 5 kat indirim birden geliyor! İşte güncel benzin-motorin litre fiyatı

Hepsiburada Premium üyelerinin Petrol Ofisi akaryakıt fırsatından yararlanabilmeleri için, IOS veya Android olan telefonlarına Petrol Ofisi mobil uygulamasını yüklemeleri ve kampanya bölümüne Hepsiburada'nın verdiği kampanya katılım kodunu bir kerelik girmeleri mutlaka gerekli. Bu kampanyadan yararlanmak için yakıt harcamasını Petrol Ofisi Mobil uygulamasına kaydeden Positive Card ya da plakası ile yapması şart olan plaka ile kayıt yapıldıysa ilk alışverişte Petrol Ofisi istasyon marketlerinde plaka onaylanması olmalıdır. Plaka onaylandıktan sonra bütün alışverişlerde otomatik haldpuan kazanma şansı yakalayacaksınız. 

İNDİRİMLER NAKİT OLARAK KULLANILAMAZ

Yapılan açıklamaya göre, elde edilen puanlar hızlıca yüklenir ve Positive Card altyapısı ile anlaşma yapılan Petrol Ofisi istasyonlarında gerçekleştirilecek akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 31 Mart 2023 gününe dek kullanılabilir. Bu puanları nakit olarak kullanamazsınız. 

DİĞER KAMPANYA VE İNDİRİMLER BİRLEŞTİRİLEMEZ 

Hepsiburada tarafından verilen kampanya kodunun her vatandaşa özel olduğu ve bir sebeple iptali ya da iadesi yapılan siparişlerde indirim kodunun tekrar aktifleştirilemeyeceği, yalnızda bir defa kullanılabileceği belirtilen açıklamanın devamı şu şekilde:"Hepsiburada ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 100 Positive Puan 1 TL değerinde yakıta denk gelmektedir. İndirimli işlemler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Petrol Ofisi ve Hepsiburada gerekli gördüğünde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir."

Hangi ilde yakıt fiyatları ne kadar?

İstanbul

Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı 21,31 lira

Motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 20,38 lira

LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 11,63 lira

Bir litre benzin fiyatı: 21,35 lira

Motorin litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 20,44 lira

LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 12,09 lira

Ankara

Benzin fiyatı: 21,75 lira

Motorin fiyatı: 20,84 lira

LPG fiyatı: 12,10 lira

İzmir

Benzin fiyatı: 21,73 lira

Motorin fiyatı: 20,92 lira

LPG fiyatı: 11,88 lira

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!