banner2

Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarının sık sık güncellenmesine neden oluyor. Yapılan son açıklamalara göre bu gece yarısından itibaren akaryakıt fiyatlarına zam geleceği duyuruldu.

Ekonomi 27.05.2023, 17:03
Abone ol
Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Son yıllarda Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarında sık sık zam ve indirim haberleri gelmesine neden oldu. Son dönmelerde peş peşe indirim haberlerinin geldiği akaryakıt fiyatlarına bu kez zam yapılacağı açıklandı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile akaryakıt liste fiyatları da güncellenmiş olacak. 

60 KURUŞ ZAM

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren bu duyuruya göre bu gece yarısında itibaren motorin fiyatlarına zam yapılacağı duyuruldu. 60 kuruş olarak liste fiyatlarına yansıyacak bu zam ile 28 Mayıs Pazar günü itibariyle akaryakıt fiyatlarında değişiklik olacak. 

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Akaryakıt fiyatları İstanbul'da motorin 19.34 TL, benzin ise 20,57 TL olarak satılıyor. Ancak bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile birlikte motorin fiyatlarında artış yapılması bekleniyor. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!