Yandex Metrica

Sitede Ara

Araç sahipleri dikkat! Ek MTV ödemesi için son iki gün! Ödeme yapmayana büyük ceza

Araç sahipleri dikkat! Ek MTV ödemesi için son iki gün! Ödeme yapmayana büyük ceza

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren ek MTV ödemesi için son çağrı yapıldı. Ülkemizde yaşanan çifte deprem felaketi sonrası bir kereliğine alınacak ek MTV vergisinin son ödeme tarihi için son 2 gün kaldı.

Ekonomi

23.01.2024, 21:22

Ek MTV ödemesini henüz yapmamış olan araç sahipleri için son çağrı geldi. Geçtiğimiz günlerde 6 Eylül'e kadar uzatılan ek MTV için son 2 gün kaldı. Buna göre, 1. taksiti 31 Ağustos tarihinde son olan ek MTV’de süre 6 Eylül’e kadar uzatıldı.

Emekli maaşlarına Erdoğan güncellemesi: Müjde için talimat verildi: En düşük maaş 12500 TL olacak Emekli maaşlarına Erdoğan güncellemesi: Müjde için talimat verildi: En düşük... Haberi Görüntüle

SON 2 GÜN KALDI

Son ödemesi 31 Ağustos olan ek MTV ödemeleri için 6 Eylül'e kadar uzatıldı. Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Hazine ve Maliye Bakanlığınca yapılan değerlendirmeler neticesinde, 31 Ağustos Perşembe günü sonuna kadar ödenmesi gereken ek MTV’nin birinci taksitinin ödenme süresinin 6 Eylül Çarşamba günü sonuna kadar uzatılması kararlaştırıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading