Yandex Metrica

Sitede Ara

Araç sahipleri deponuzu doldurmayı unutmayın! Benzin ve motorine zam geliyor

Araç sahipleri deponuzu doldurmayı unutmayın! Benzin ve motorine zam geliyor

Benzin grubunda 1 lira 81 kuruş, motorin grubunda 1 lira 79 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Söz konusu zammın gelecek hafta pazartesi ya da salı gününden itibaren geçerli olması bekleniyor.

Ekonomi

21.06.2024, 12:06

9 günlük Kurban Bayramı tatili bitmek üzereyken akaryakıtta kötü haber geldi. Sektör temsilcilerinden edinilen bilgiye göre; benzin ve motorine zam gelecek.

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre; İstanbul'da Avrupa Yakası'nda motorinin litre fiyatı 40,67 liradan, benzinin litresi ise 40,3 liradan satılıyor.

İşgücü piyasası tarihi seviyede! Bakan Şimşek verileri paylaştı: Enflasyonu düşüreceğiz, gelir dağılımını iyileştireceğiz İşgücü piyasası tarihi seviyede! Bakan Şimşek verileri paylaştı: Enflasyonu düşüreceğiz,... Haberi Görüntüle

BENZİN VE MOTORİNE ZAM ERTELENDİ

Benzin grubunda 1 lira 81 kuruş, motorin grubunda 1 lira 79 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Zammın gelecek hafta pazartesi ya da salı gününden itibaren geçerli olması bekleniyor.

Ankara'da benzin 43.88, motorin 44.26, İstanbul'da benzin 41.92, motorin 42.29, İzmir'de benzin 43.18, motorin 43.65 TL'den satılacak.

2024 Temmuz memur maaşları ne kadar oldu? Öğretmen, imam polis ve doktor maaşları kaç TL oldu? 2024 Temmuz memur maaşları ne kadar oldu? Öğretmen, imam polis... Haberi Görüntüle

AKARYAKIT FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR?

Türkiye'de benzin ve motorin fiyatları hesaplanırken; gümrüksüz rafineri fiyatına ÖTV ve EPDK payının eklenmesiyle KDV hariç rafineri satış fiyatı bulunuyor.

Gümrüksüz rafineri fiyatı hesaplanırken ise, Akdeniz-İtalyan piyasasında yayınlanan günlük CIF Akdeniz ürün fiyatları ve günlük dolar kuru takip edilerek, belli bir fiyat değişim farkında gümrüksüz rafineri tavan satış fiyatı elde ediliyor.

Habere Tepki Ver

0

4

2

2

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading