Yandex Metrica

Sitede Ara

Araba hayali kuranlar elinizi çabuk tutun! Piyasalar altı üstü oldu! Sıfır araçlarda yeni dönem başladı!

Araba hayali kuranlar elinizi çabuk tutun! Piyasalar altı üstü oldu! Sıfır araçlarda yeni dönem başladı!

Yakın zamanda yürülüğe girmesi beklenen güvenlik paketi, otomobil satışlarını da etkilemeye başladı. Piyasalarda bulunan ikinci el ve sıfır araçlarda 7 temmuz günü yürürlüğe girmesi beklenen GSR 2 sistemi araç piyasasında dengeleri değiştirdi. 

Ekonomi

04.06.2024, 12:01

7 Temmuz günü yürülüğe girmesi beklenen sıfır araçlarda güvenlik paketleri nedeniyle yüksek araç piyasaları gerilemeye başladı. Sıfır araçlarda yeni fiyatlandırmaya gidilirken taleplerde artmaya başladı. 

Kahvehane ekonomisti yine yüksek uçtu: Selçuk Geçer'den akıllara durgunluk veren dolar tahmini: 200 kat olacak Kahvehane ekonomisti yine yüksek uçtu: Selçuk Geçer'den akıllara durgunluk veren... Haberi Görüntüle

ARAÇLARDA ENİ DÜZENLEME

Araçlarda yeni GSR 2 adı verilen sürücünün konfor ve güveliğinin ön planda tutulduğu güvenlik paketinde, frenleme sistemi, alkol kilidi hazırlığı, sürücü yorgunluk algılama sisstemi, akıllı hız yardımı, şerit takip asistanı, geri görüş kamerası, arka park mesafe sensörü gibi birçok güvenlik önlenmi araçlarda zorunlu hale getirilecek. 

O hamle her şeyi bozdu! SGK uzmanı hesapladı: En düşük emekli maaşı 31.800 TL olacaktı! O hamle her şeyi bozdu! SGK uzmanı hesapladı: En düşük... Haberi Görüntüle

GÜNCEL ARAÇ FİYAT LİSTESİ

Araçların satış sürelerinde de değişiklikler gözlemlense de, en ucuz otomobillerin arasında Hyundai i10 835 bin TL, KIA Picanto 850 bin TL, Citroen C3 890 bin TL'den alıcılarını buluyor.

Fiyatı en yüksek olan otomobiller ise BMW 118i Sport Line, 2.042.000 TL, Chery Omoda 5 Comfort 1.328.000 TL, Cupra Leon 1.5 eTSI 1.800.000 TL'den alıcı buluyor.

İBB'den yeni zam! Tarife belli oldu: 1200 liradan 2 bin 500 liraya çıkarıldı! İBB'den yeni zam! Tarife belli oldu: 1200 liradan 2 bin... Haberi Görüntüle

OTOMOBİL FİYATLARINDA DENGELER DEĞİŞTİ

Yeni düzenleme kapsamında araçlara gelen yeni güvenlik sistemi kapsamında 1000-2000 Euro bandırnda araç piyasasına yansıyacağı tahmin edilirken, birçok sfır araç satıcıları ise 'zararına kampanya' yaptıkları öğrenildi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading