Antalya'da bir haftalık tatil ne kadar tutar? Antalya'da en uygun otel fiyatı ne kadar? 

Yaz aylarıyla beraber tatil planları yapılmaya başladı. Antalya'da en uygun otel fiyatları en çok arananlar arasına girdi. Antalya'da bir haftalık tatilin ne kadar tutacağı da en sık arananlar içine girdi. Yaz tatilini deniz ve doğayla iç içe geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Antalya, tatil planlarının ilk sırasında yer alıyor. Peki Antalya'da bir haftalık tatil ne kadar tutar? Antalya'da en uygun otel fiyatı ne kadar? 

Ekonomi 23.05.2022, 12:23 23.05.2022, 12:58
Abone ol
Antalya'da bir haftalık tatil ne kadar tutar? Antalya'da en uygun otel fiyatı ne kadar? 

Antalya'da bir haftalık tatil ne kadar tutar diye merak edenler, tatil yapmak için Antalya'yı seçenler internette araştırma yapmaya başladı. Çalışma temposundan yorulan ve hem kafasını hem vücudunu dinlendirmek isteyenler yaz tatili için Antalya'yı düşünüyor. Antalya en uygun otel fiyatları araştırılıyor. Peki Antalya'da bir haftalık tatil ne kadar tutar? Antalya'da en uygun otel fiyatı ne kadar?

ANTALYA'DA BİR HAFTALIK TATİL NE KADAR TUTAR?

Antalya'da bir haftalık tatil, otelin gecelik fiyatı ve kaç kişi gidildiğine göre değişiklik göstermektedir. Şu an indirimli rakamlara bulunan Bodrum otel fiyatları için odalar dolmadan yer ayırtılmalı. Antalya'da bir haftalık en uygun otelde iki kişilik fiyat ortalama 3.766 TL tutuyor. Kendinize göre gezilecek yerleri, yenilecek yemekleri ve yapılacak aktiviteleri de dahil edilip ortama bir fiyat çıkarabilirsiniz.

ANTALYA'DA EN UYGUN OTEL FİYATI NE KADAR?

Antalya'da en uygun otel fiyatları en çok arananlar içinde bulunuyor. 

Antalya Side'de en uygun gecelik kişi başı otel fiyatı 269 TL'den,

Antalya Kemer'de en uygun gecelik kişi başı otel fiyatı 268 TL'den,

Antalya Alanya'da en uygun gecelik kişi başı otel fiyatı 287 TL'den,

Antalya Patara'da en uygun gecelik kişi başı otel fiyatı 275 TL'den başlıyor.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!