Yandex Metrica

Ankara-Sivas YHT Hattı'nda fiyat tarifesi belli oldu

Ankara-Sivas YHT Hattı'nda fiyat tarifesi belli oldu

Geçtiğimiz aylarda halkın hizmetine sunulan Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı'dan ücret tarifesi belli oldu. Buna göre; bilet fiyatı 240 lira olarak açıklandı. Seyahat ücreti Ankara-Yozgat hattı için 130 lira, Yozgat-Sivas hattı için ise 170 lira olarak belirlendi.

Ekonomi

23.01.2024, 22:22

Geçtiğimiz aylarda açılan ve vatandaşın beğenisini kazanan Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Hattı'na yolcuların yoğun ilgisi devam ediyor.

Kayıtdışı ekonomi ile mücadelede yeni dönem: Fiş vermeyene de almayana da ceza geliyor Kayıtdışı ekonomi ile mücadelede yeni dönem: Fiş vermeyene de almayana... Haberi Görüntüle

12 SAATTEN 2 SAATE DÜŞTÜ

Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı ile seyahat süresi 12 saatten 2 saate düştü. Proje sayesinde 1 milyon 400 bin kişiye hızlı trenle seyahat etme imkanı sunuldu.

Biden'ın seçim iddiası kripto para borsasını tepe taklak etti! Bitcoin kan kaybediyor Biden'ın seçim iddiası kripto para borsasını tepe taklak etti! Bitcoin... Haberi Görüntüle

BİR AY BOYUNCA ÜCRET ALINMADI

Açıldığı günden bu yana vatandaşın hizmetine bir ay boyunca ücretsiz sunulan Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren seferleri 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren ücretli olacak.

Yeni vergi paketinde yer aldı: Başkasının IBAN'ını kullananlara ceza yağacak! Yeni vergi paketinde yer aldı: Başkasının IBAN'ını kullananlara ceza yağacak! Haberi Görüntüle

ÜCRET TARİFESİ BELLİ OLDU

Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı'dan ücret tarifesi belli oldu. Buna göre; bilet fiyatı 240 lira olarak açıklandı. Seyahat ücreti Ankara-Yozgat hattı için 130 lira, Yozgat-Sivas hattı için ise 170 lira olarak belirlendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading