Yandex Metrica

Aman dikkat! Pegasus bedava uçak bileti veriyor: O tarihe kadar aldın aldın

Aman dikkat! Pegasus bedava uçak bileti veriyor: O tarihe kadar aldın aldın

Pegasus, 4-5 Haziran 2024 tarihlerinde yurt dışı bileti alan müşterilere özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında, 1 Temmuz ile 15 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılan yurt dışı bilet alımlarında, müşterilere bedava bilet fırsatı veriliyor. Bu harika fırsatla, seyahat tutkunları hayallerindeki destinasyonlara daha ekonomik ve keyifli bir şekilde ulaşma şansına sahip oluyorlar.
 

Ekonomi

04.06.2024, 13:32

Pegasus, heyecan verici bir kampanya başlattı! Bugünden itibaren yarına kadar Pegasus'tan 1 Temmuz ile 15 Eylül tarihleri arasında yapılan bilet alımlarında, 19 Kasım 2024 ile 25 Mart 2025 tarihleri arasında kullanılmak üzere geçerli bir adet hediye uçak bileti şifresi kazanılıyor.

İlk biletin satın alınmasının ardından, biletleme işlemi tamamlandıktan sonra en geç 72 saat içinde hediye bilet şifresi, iletişim bilgisi olarak verilen e-posta adresine gönderiliyor. Bu harika fırsatı kaçırmamak için acele edin ve hayalinizdeki seyahati planlamak için harekete geçin.

Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara 40 bin TL yatırılacak Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara... Haberi Görüntüle

PEGASUS BEDAVA BİLET FIRSATI VERİYOR

Pegasus, 4-5 Haziran 2024 tarihlerinde 1 Temmuz-15 Eylül 2024 tarihi aralığında yurt dışı bileti alan müşterilere bedava bilet fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında, bugün ve yarın Pegasus'tan 1 Temmuz ile 15 Eylül tarihleri arasında bilet satın alan müşterilere, 19 Kasım 2024 ile 25 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda geçerli bir adet hediye uçak bileti şifresi kazanıyorlar.

Satın alınan ilk biletin biletlemesi tamamlandıktan sonra en geç 72 saat içinde hediye bilet şifresi, iletişim bilgisi olarak verilen e-posta adresine gönderiliyor. Bu hediye bilet şifresi, 27 Eylül 2024 ile 27 Ekim 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek ve 19 Kasım 2024 ile 25 Mart 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacak.

Kampanyaya katılım sağlamak için, Pegasus BolBol üyeleri olmak gerekiyor. Ancak kampanya kapsamında belirtilen bazı uçuşlar ise şu şekildedir:

  • İstanbul Sabiha Gökçen - Cidde - İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen - Dammam (SA) - İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen - Madinah - İstanbul Sabiha Gökçen
  • İstanbul Sabiha Gökçen - Riyad - İstanbul Sabiha Gökçen
  • Trabzon - Cidde - Trabzon
  • Trabzon - Dammam (SA) - Trabzon
  • Trabzon - Riyad - Trabzon
  • Ankara - Madinah - Ankara

Habere Tepki Ver

1

0

1

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading