banner2

AMAN DİKKAT! Ayçiçek yağı 33 TL'ye indi: O markete akın ediyorlar, indirimin bitmesin az kaldı!

Ayçiçek yağı almak isteyenlere müjdeli haber geldi. Ayçiçek yağının litresinde indirime gidildi. O market ayçiçek yağının litresini 33 TL'ye indirdiklerini açıkladı. 

Ekonomi 05.06.2023, 15:04 05.06.2023, 15:07
Abone ol
AMAN DİKKAT! Ayçiçek yağı 33 TL'ye indi: O markete akın ediyorlar, indirimin bitmesin az kaldı!

Rusya Ukrayna savaşı patlak vermesi sonrasında, ayçiçek yağı fiyatları diğer temel gıda ürünlerine kıyasla daha fazla fiyat artışına gitti ve böylelikle vatandaş ayçiçek yağı indirim haberlerini yakından takip ediyor.

Migros'tan ayçiçek yağına indirim haberi geldi. İndirim sonucunda ayçiçek yağının satış fiyatı 33 TL'ye düştü.

AYÇİÇEK YAĞI 33 TL'YE İNDİ!

Migros, ayçiçek yağı fiyatlarına karşı duyarlılık göstererek Abalı Ayçiçek Yağı 1 L'yi 33,90 TL'den satışa sunduğunu duyurdu. Bu indirimle Abalı Ayçiçek Yağı 1 L'nin normal satış fiyatı 45,90 TL'den 33,90 TL'ye düşürüldü.

Ayçiçek yağı indiriminden faydalanmak isteyenler, Migros marketlerine akın etmeye başladı. Migros'ta Abalı Ayçiçek Yağı 1 L, 33,90 TL'den satışa sunuldu. Ancak, "Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Ürünün stok, fiyat ve kampanya bilgisi teslimat bölgenize göre değişiklik gösterebilmektedir" uyarısı da yapıldı.

Bu indirim haberi, vatandaşların ayçiçek yağına daha uygun fiyatlarla ulaşabilmesini sağlayarak geçim sıkıntısı yaşayanlara biraz nefes aldırdı. Ancak, stoklarla sınırlı olması ve bölgeye göre fiyatların değişebilmesi nedeniyle indirimden faydalanmak isteyenlerin acele etmeleri ve yerel mağazaların stok durumunu kontrol etmeleri önemlidir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!