Yandex Metrica

Altınkılıç Gıda Halka Arz sonuçları ne oldu, kaç lot dağıttı?

Altınkılıç Gıda Halka Arz sonuçları ne oldu, kaç lot dağıttı?

Altınkılıç Gıda'nın halka arz sonuçları 29-30 Mayıs tarihlerinde toplandı ve bugün açıklandı. Şirket, yarından (4 Haziran) itibaren Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayacak.

Ekonomi

03.06.2024, 18:45

Altınkılıç Gıda'nın halka arz sonuçları bugün açıklandı. Toplam halka arz büyüklüğü 778.677.300 TL olarak belirlendi ve şirket, hisse başına 27 Lot (620 TL) dağıttı.

Türkiye'den dev nükleer enerji adımı: ABD ile görüşmeler başladı! Hedef 20.000 MW üretim kapasitesi Türkiye'den dev nükleer enerji adımı: ABD ile görüşmeler başladı! Hedef... Haberi Görüntüle

ALTINKILIÇ (ALKLC) KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Altınkılıç Gıda'nın (ALKLC) halka arzı, 29-30 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasında gerçekleşti ve katılım endeksine uygun oldu. Şirketin halka açık payları, Borsa İstanbul Ana Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Haberi Görüntüle

ALTINKILIÇ SAHİBİ KİMDİR?

Altınkılıç, 2001 yılında Ege Üniversitesi ve diğer üniversitelerle işbirlikleri yaparak besleyici süt ürünleri üretimine devam etti. Mehmet Ali Altınkılıç'a %50, Kemal Altınkılıç'a %45 ve Fatih Altınkılıç'a ise %5 oranında hisse sahipliği yapan 3 ortaklı bir yapıya sahiptir.

Uranyum, altın, bakır ne ararsan var! Rezerv zengini o ülkeden Türkiye'ye çağrı Uranyum, altın, bakır ne ararsan var! Rezerv zengini o ülkeden... Haberi Görüntüle

ALTINKILIÇ HAKKINDA

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret A.Ş., 1991 yılında Ezine'de 20.000 metrekarelik bir arazi üzerine inşa ettiği 6.000 metrekarelik üretim tesisleriyle üretime başladı. Kuruluşuyla birlikte, Türkiye'nin tanınan markaları arasında yerini aldı. Özellikle Ezine Peyniri, klasik beyaz peynir, koyun peyniri ve İzmir Tulumu gibi ürünlerle bilinir hale geldi. Firmanın 1996'da Balıkesir'de kurduğu fabrika ise kaşar peyniri üretimine başlamasıyla dikkat çekti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading