banner2

Altında patlama yaşanacak! Uzman isim tarih verip duyurdu

Finans Analisti Hatice Kolçak, altın fiyatlarına ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Altın fiyatlarının yukarı yönlü hareketinin FED'e bağlı olduğunu söyleyen Kolçak birçok ülkenin fiziki altın topladığına dikkat çekti ve tarih vererek önemli duyurularda bulundu. İşte, Kolçak'ın açıklamalarından detaylar...

Ekonomi 01.11.2022, 16:12 01.11.2022, 16:49
Abone ol
Altında patlama yaşanacak! Uzman isim tarih verip duyurdu

Finans Analisti Hatice Kolçak, altın fiyatlarına yönelik önemli açıklamalar yaptı. Hatice Kolçak, Youtube kanalından yaptığı konuşmada altının yukarı yönlü hareketinin FED'e bağlı olduğunu söyledi ve tarih vererek altın yatırımcılarına uyarıda bulundu. Kolçak sözlerine şu şekilde devam etti:

Dünya altın topluyor. Birçok ülkenin Merkez Bankası fiziki altın toplamaya başladı. Ons altın sürekli satış yiyor. Altın ucuz kaldı. Bu sene Mart’ta FED’in faiz artışı sonrası altın sürekli satış yedi. Altın bu sene hiç prim yapmayan madenlerden bir tanesidir. FED artık sürekli faiz artışı ile döngüyü çeviremeyecek.

'FED FAİZ ARTIŞINI DURDURACAK'

Mart en kötü Haziran FED artık faiz artışını durduracak. Böyle olunca altın çıkışa çıkacaktır. Yani ons altın FED’in politikasını değiştirmesiyle artacak. 1800-2 bin dolar seviyelerini görebiliriz. Gram tarafı ons yukarı çıkarsa o da çıkacaktır. Dolar kurunu da yukarı tırmanacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!