banner2

ALTIN BORCU OLAN DİKKAT: Altın fiyatları için İslam Memiş uyardı: O tarihe kadar beklemeyin REKOR GELİYOR

Yaptığı analizler ile gündeme bomba gibi düşen ünlü ekonomist İslam Memiş, altın fiyatlarının kısa bir zaman sonra yükseleceği ve buradan esen rüzgar ile alım fırsatlarının kaçmaması gerektiğini belirtti. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarının yükseliş tarihi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şunu belirtmekte fayda var İslam Memiş'in yaptığı açıklamalar hiçbir zaman yatırım tavsiyesi olmamıştır.

Ekonomi 26.05.2023, 18:24
Abone ol
ALTIN BORCU OLAN DİKKAT: Altın fiyatları için İslam Memiş uyardı: O tarihe kadar beklemeyin REKOR GELİYOR

Altın, dolar, euro, gümüş, bitcoin hakkında yaptığı çarpıcı açıklamalar ile gündeme gelen ekonomist İslam Memiş, önümüzdeki yıllarda altın fiyatlarında olacak artış hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda altın fiyatlarında hareketli grafikler izlesede altın için 'güvenli liman' algısı hala devam etmekte. Ekonomist Memiş ise seçim sonrası altın fiyatlarında hareketlenmelerin yukarı yönlü olacağını savundu.

DOĞRU HAMLELER YAPILMALI

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarında asıl yükselişin seçim sonrasına denk geleceğini iddia etti. Fakat ikinci tur seçimlerinin sonrasında altında nasıl bir değişim olacağı konusunda belirsizlikler olduğunu söyledi. Dolayısıyla, yatırımcıların seçim sonrasında da dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar devam edebilir ve bu süreçte doğru hamleler yapmanın önemli olduğunu belirten İslam Memiş'in açıklamaları, altın piyasasının geleceği hakkında belirleyici bir rol oynayabilir.

HAZİRAN AYINA DİKKAT

Altın fiyatları, düğün sezonunun açılmasıyla birlikte oldukça fazla önem kazanacak. Seçim süreciyle birlikte yatırımcılar, altın fiyatlarındaki olası değişimleri yakından takip ediyor. İslam Memiş, ikinci seçim sonrası altın fiyatlarında belirgin bir değişim beklemediğini söyledi. Fakat yine de yatırımcıların piyasa koşullarına uyum sağlamaları ve doğru adımlar atmalarının önemini yineledi. Seçim sonrasında dolar kurundaki artması ile birlikte oradan esen rüzgar ile altın fiyatlarında bir yükseliş meydana gelebilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!