Yandex Metrica

Sitede Ara

Akaryakıtta tabela iki hafta sil baştan değişecek! Beklenilen fiyat artışı şaşırttı!

Akaryakıtta tabela iki hafta sil baştan değişecek! Beklenilen fiyat artışı şaşırttı!

Bayramdan sonra akaryakıta beklenen çifte zam kapıda! Petrol ve döviz kurundaki yükseliş akaryakıtın zamlanmasına neden oldu.

Ekonomi

23.06.2024, 17:20

Ertelendikten sonra 70 kuruş daha artan akaryakıt zammı sürücülerin kafasını karıştırırken 3 Temmuz'daki ÖTV zammıyla tabela yeniden değişecek. 

 

Petrol ve döviz kurundaki yükseliş akaryakıtın zamlanmasına neden oldu. Yaşanan gelişmelerin ardından benzin ve motorine yarın geceden itibaren zam gelmesi bekleniyor. 

O ilimizde tonlarca altın rezervi bulundu! Sondaj başlayacak çil çil altın yağacak O ilimizde tonlarca altın rezervi bulundu! Sondaj başlayacak çil çil... Haberi Görüntüle

TABELALAR ÖTV ZAMMIYLA DEĞİŞECEK 

21 Haziran'da ertelenen zamla benzinde 2 lira 1 kuruş, motorinde 1 lira 69 kuruş artış gerçekleşecek. Akaryakıtta tabela 3 Temmuz'da ÖTV zammıyla yeniden değişecek.

ASELSAN'dan 20 milyon dolarlık yeni sözleşme: KAP duyurusu geldi! ASELSAN'dan 20 milyon dolarlık yeni sözleşme: KAP duyurusu geldi! Haberi Görüntüle

2 HAFTADA 5 LİRA ZAM

3 Temmuz'da TÜİK tarafından açıklanacak enflasyon verisinin ardından ÖTV'ye yapılacak zamla birlikte akaryakıt fiyatlarının yeniden litrede 3 ile 3.5 TL artması bekleniyor. Böylelikle 2 haftalık zaman dilimi içerisinde benzin ve motorin fiyatları 5 liranın üzerinde artış meydana gelmiş olacak. 

Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15 Temmuz 2024 güncel altın fiyatları Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15... Haberi Görüntüle

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin

İstanbul Avrupa yakasında 42,06 TL

İstanbul Anadolu yakasında 41,96 TL

Ankara'da 42,78 TL 

İzmir'de 43,00 TL 

Motorin fiyatları ise İstanbul Avrupa yakasında 41,83 TL, İstanbul Anadolu yakasında 41,75 Ankara’da 42,63 TL ve İzmir’de 42,83 lira seviyesinde bulunuyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading