Yandex Metrica

Sitede Ara

Akaryakıt istasyonlarında kuyruk oluşacak: O yakıt türüne dev indirim geliyor!

Akaryakıt istasyonlarında kuyruk oluşacak: O yakıt türüne dev indirim geliyor!

Brent petrol fiyatlarındaki hareketli dalgalanmalar benzin, motorin ve LPG fiyatlarında arka arkaya indirime neden oluyor. Sektör kaynakları tarafından LPG'ye 1 liralık indirim yapılacağı açıklanırken 3 Haziran 2024 gününün akaryakıt fiyatları merak konusu oldu.

Ekonomi

03.06.2024, 11:43

Türkiye'de akaryakıt fiyatlarına ilişkin güncellemeler, araç sahipleri tarafından yakından takip ediliyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde LPG fiyatına 1 liralık indirim geleceği iddia ediliyor.

Benzin ve motorin fiyatlarındaki değişiklik ise iğneden ipliğe vatandaşa zam olarak yansımaya devam ediyor.  Brent petrol ve dolar kurudaki hareketlilik akaryakıt fiyatlarını doğrudan etkilemeye devam ediyor.

Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve... Haberi Görüntüle

MÜJDE! LPG'YE İNDİRİM GELİYOR

Sektör kaynakları tarafından dün yapılan açıklamada LPG fiyatlarına 1 liralık indirim geleceği belirtildi. Gelen bu indirim haberinin brent petrol fiyatının 81 dolara kadar düşmesinden kaynaklı olduğu belirtiliyor. 

Dünyanın en çok petrol tüketen ülkesi ABD'de akaryakıt talebine ilişkin endişeler fiyatlar üzerinde etkili olurken LPG fiyatlarına 1 lira indirim geleceği açıklandı.

SGK'dan emeklilere müjde: Özel indirimler ve fırsatlara buradan erişilebilecek SGK'dan emeklilere müjde: Özel indirimler ve fırsatlara buradan erişilebilecek Haberi Görüntüle

3 HAZİRAN GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul Avrupa Yakası'nda güncel akaryakıt fiyatları şu şekilde;

Benzin fiyatı: 41.38 TL

Motorin litre fiyatı: 40.27 TL

LPG litre fiyatı: 21.19 TL

İstanbul Anadolu Yakası'nda güncel akaryakıt fiyatları şu şekilde;

Benzin fiyatı: 41.30 TL

Motorin litre fiyatı: 40.21 TL

LPG litre fiyatı: 20.64 TL

ANKARA

Benzin fiyatı: 42.34 TL

Motorin fiyatı: 41.25 TL

LPG fiyatı: 21.19 TL

İZMİR

Benzin fiyatı: 42.59 TL

Motorin fiyatı: 41.57 TL

LPG fiyatı: 20.89 TL

Habere Tepki Ver

1

1

0

1

0

1

0

1

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading