banner2

AK Parti'den asgari ücret açıklaması! 'Süresi gelmeden ilan edilecek'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın süresi gelmeden asgari ücretin ne olacağını açıklayacağını belirtti. "Cumhurbaşkanımız hiçbir çalışanı, sabit ücretliyi, dar gelirliyi enflasyon karşısında zor durumda bırakmayacak." diyen Özhaseki, "Daha süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir. Bu konuda bizler de bekliyoruz" ifadesini kullandı.

Ekonomi 25.11.2021, 18:50
Abone ol
AK Parti'den asgari ücret açıklaması! 'Süresi gelmeden ilan edilecek'

Sandıklı Belediyesini ziyaret eden Özhaseki, ziyaret sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Asgari ücretli ile ilgili açıklamalarda bulunan Özhaseki, “Cumhurbaşkanımızın net bir beyanatı var. O da hiçbir çalışanı, sabit ücretliyi, dar gelirliyi enflasyon karşısında zor durumda bırakmayacak." ifadelerini kullandı. Özhaseki, "Haliyle Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok çalışma yapılıyor. Bunlardan bir tanesi de asgari ücret ile ilgili. Zannedersem çok kısa bir süre içerisinde bunu tamamlayacaklar." diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ ASGARİ ÜCRETİN NE OLACAĞINI İLAN EDECEKTİR

 "Daha süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir." diye konuşan Özhaseki, Bu konuda bizler de bekliyoruz. Ama en azından herkesin tatmin edeceği iyi oldu elhamdülillah diyeceği bir ücretin olacağını ben tahmin ediyorum" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!