Yandex Metrica

Ağırlığı tam 1 ton 100 kg: Kurbanlık tosun yeni sahibini buldu: Fiyatı ise dudak uçuklatı!

Ağırlığı tam 1 ton 100 kg: Kurbanlık tosun yeni sahibini buldu: Fiyatı ise dudak uçuklatı!

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurbanlık fiyatları ve kurbanlar tekrardan gündeme bomba gibi düştü. Sakarya'da bir kurban pazarında bulunan 1 ton 100 kilogram ağırlığındaki tosun, yeni sahibini buldu. Fiyatı ise dudak uçuklattı.  

Ekonomi

05.06.2024, 16:52

Türkiye'de Kurban Bayramı'na 11 gün kala kurbanlık satışlarında hareketlilik başladı. Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde besicilik yapan Bilal Efe, çiftliğinde baktığı 80 büyükbaş hayvandan 77'sini müşterilerine sattı.

SGK'dan emeklilere kötü haber! O kişilere artık emekli maaş verilmeyecek ve faiziyle geri alınacak! SGK'dan emeklilere kötü haber! O kişilere artık emekli maaş verilmeyecek... Haberi Görüntüle

TAM 250 BİN LİRAYA SATILDI!

Ama içlerinde öyle ağır ve büyük bir tosun vardı ki hem fiyatıyla, hem de kilosuyla göz kamaştırdı. Yaklaşık 1 ton 100 kilogram ağırlığına sahip tosun 250 bin liradan alıcı buldu.

Karakamış Mahallesi'nde yaklaşık 40 yıldır besicilik yapan ailenin 3. kuşak temsilcisi Efe, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Elinde sadece 3 sığırın kaldığını belirten Efe, ''Allah'a şükür bitirdik. 1 ton 100 kilogram civarı bir hayvanımız vardı; 250 bin liraya sattık. Allah kabul etsin, baba dostu bir ağabeyimiz aldı." ifadelerini kullandı

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading