9000 TL maaş! Ehliyeti olan herkes bu işi yapıyor

Getir personel işçi alımı yapacaklarını duyurdu. Yeni yayınlanan ilana göre perakende lojistik firmalarından biri olan Getir 9000 TL maaşla personel işçi alımı yapacaklarını duyurdu. İşte ilanın detayları...

Ekonomi 09.05.2022, 13:00
9000 TL maaş! Ehliyeti olan herkes bu işi yapıyor

Perakende lojistik firmalarından biri olan Getir Türkiye’de yaygınlaştıktan sonra dünya çapında da yükselmek istiyor.

9 BİN TL MAAŞLA İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Getir birçok alanda iş yaparken diğer yandan personel eksikliğini tamamlamak için 9000 TL maaşla personel işçi alımı yapıyor.

Getir duyurdukları ilana göre birçok pozisyon için personel işçi alımı yapıyor ve bazı pozisyonlar için maaşlar yükselebiliyor. Türkiye’de kendini ön planda tutmaya çalışan Getir için birçok vatandaşlar başvuru detaylarını araştırmaya başladı.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayınlanan personel işçi alımı için birçok pozisyonda personel arayışında olan Getir iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Personel alımı olan pozisyonlar şu şekilde;

Market elemanı,

Depo Personeli,

Dönemsel Personeli,

Market Sorumlu Personeli,

Motor Bakım ve Onarım Teknisyen Personeli,

Araçlı Kurye Personeli,

Reyon Personeli,

Dağıtım Şoför Personeli,

Kurye Personeli,

Getir duyurduğu işçi alımı ilanlarına göre pozisyonların bazı özel şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adaylar başvurularını yaparken özel şartlara uymaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar, her pozisyonların başvuru tarihleri farklı olduğu için başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Perakende lojistik şirketlerinden olan Getir birçok ilde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda bünyesine personel alımı yapıyor. Personeller alımı olan pozisyonlara göre maaşları belirlenecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!