Yandex Metrica

Sitede Ara

85 milyon vatandaşa müjde: Köprü, otoyollar ve toplu taşıma araçları Kurban Bayramı'nda ücretsiz

85 milyon vatandaşa müjde: Köprü, otoyollar ve toplu taşıma araçları Kurban Bayramı'nda ücretsiz

9 gün sürecek Kurban Bayramı tatilinde Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollar ücretsiz olacak. Ancak karar, yap-işlet-devret projelerini kapsamıyor.

Ekonomi

08.06.2024, 11:52

Kurban Bayramı dolayısıyla köprü ve otoyolların ücretsiz olup olmayacağı merak ediliyordu. Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollar ücretsiz olacağı açıklandı ve karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Ürettikleri Bazı Mal ve Hizmetlerden Ücretsiz veya İndirimli Olarak Faydalanacakların Tespitine İlişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Emekli borçlarına çizik! 4A 4B 4C emeklisine müjde TBMM'den geldi: O tarihte tüm borçlar silinecek Emekli borçlarına çizik! 4A 4B 4C emeklisine müjde TBMM'den geldi:... Haberi Görüntüle

KÖPRÜ VE OTOYOLLAR BAYRAMDA ÜCRETSİZ

Buna göre, bayram tatili nedeniyle KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler, 15 Haziran Cumartesi (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) saat 00.00'dan başlayarak, 24 Haziran Pazartesi saat 07.00'ye kadar ücretsiz olacak. Yap-işlet-devret projeleri ücretsiz geçiş uygulamasından hariç tutuldu.

Emekli zammı için kritik gün!  En düşük emekli maaşını ne kadar olacağı belli olacak! Emekli zammı için kritik gün! En düşük emekli maaşını ne... Haberi Görüntüle

ŞEHİR İÇİ TOPLU TAŞIMA DA ÜCRETSİZ

Vatandaşlar Başkentray, Marmaray, İZBAN, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı-Arnavutköy metro hattı seferleri ile belediyeler ve bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden 16 Haziran Pazar saat 00.00'dan (cumartesi gününü pazar gününe bağlayan gece), 19 Haziran Çarşamba gün sonuna kadar (Kurban Bayramı süresince) ücretsiz yararlanabilecek.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading