Yandex Metrica

Sitede Ara

800 kiloluk 'Paşa' alıcısını bekliyor: Fiyatı ise dudak uçuklatıyor!

800 kiloluk 'Paşa' alıcısını bekliyor: Fiyatı ise dudak uçuklatıyor!

Kurban Bayramı öncesinde kurbanlık fiyatları belli oldu. Tekirdağ'da ise satışa sunulan 800 kiloluk 'Paşa' isimli dana göz kamaştırırken, cepleri de yakacak fiyattan satışa sunuldu. Değeri tam 230 bin lira.  

Ekonomi

04.06.2024, 12:34

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber kurbanlıklar satışa hazır hale getirildi. Kurban pazarında gezen vatandaşlar fiyat araştırması bakarken 2024 yılının en büyük hayvanı ise belli oldu.

Tekirdağ Çorlu Hıdırağa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi’nde bulunan bir kurban satış pazarında 800 kiloluk 'Paşa' görenleri büyüledi. 800 kiloluk paşanın değeri ise tam 230 bin lira.

AK Parti kamuda kemer sıkmada kararlı: Tasarruf takip sistemi kurulacak! AK Parti kamuda kemer sıkmada kararlı: Tasarruf takip sistemi kurulacak! Haberi Görüntüle

2024 YILININ EN PAHALI KURBANLIĞI ŞİMDİDEN BELLİ OLDU

İşletmeci Hüseyin Katkıcı, Kurban pazarına yeni giriş yaptıklarını belirtti. Katkıcı, ''Pazara yeni giriş yaptık, buraya gelene kadar satışlarımız güzeldi. Hayvanlarımızı pazara getirdik ve müşterilerimizi bekliyoruz. Ortalama 800 kilo ağırlığında ‘Paşa’ ismini verdiğimiz montofon cinsi ineğimiz var. 230 bin lira diyoruz ama pazarlık payı da var" dedi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading