Yandex Metrica

700 bin işçiye Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2022 Tediye ödemeleri ne kadar? 

700 bin işçiye Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2022 Tediye ödemeleri ne kadar? 

Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak araması internette en çok arananlar arasında bulunuyor. Ramazan Bayramı yaklaşırken tediye ödemeleri araştırmaları hızlandı. Yılda 4 taksitle yapılan tediye ödemeleri hakkında araştırmalar çoğaldı. Peki Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2022 Tediye ödemeleri ne kadar? 

Ekonomi

23.01.2024, 19:11

Tediye ödemeleri ne kadar ve ne zaman yapılacak sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Yaklaşık 700 bin işçiye ödeme yapılacağı söylendi. Bu senenin ilk yarısı ile ilgili 26 günlük ikramiyelerinin ilk 13'ü 28 Ocak Cuma günü yatırılmıştı. Peki Tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? 2022 Tediye ödemeleri ne kadar?

Renault Duster peynir ekmek gibi satacak: Merakla beklenen fiyat listesi sızdı: Bayilerde kuyruk oluştu Renault Duster peynir ekmek gibi satacak: Merakla beklenen fiyat listesi... Haberi Görüntüle

TEDİYE ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATIRILACAK?

Tediye ödemeleri tarihi hakkında açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Tediye ödemelerinin 13 günlük ikinci kısmı 29 Nisan'da yatırılacak.

İslam Memiş açık açık tarih verdi: Altın yatırımcıları bunu kaçırmasın! İslam Memiş açık açık tarih verdi: Altın yatırımcıları bunu kaçırmasın! Haberi Görüntüle

2022 TEDİYE ÖDEMELERİ NE KADAR?

Tediye ödemeleri maaşa göre farklılık göstermektedir. Asgari ücretli bir işçiye bu yıl 52 gün üzerinden brüt 8 bin 673, net 6 bin 200 lira ödeme gerçekleştirilirken, 13 günlük ödeme net bin 550 lira şeklindedir. Bu ay yapılacak en düşük ödeme bin 550 liradır.

Maaşı brüt 7 bin 500 lira olan çalışana da bu yıl toplam 9 bin 293, bu ay 13 günlük ödeme olarak 2 bin 323 lira ödeme yapılacak.

Bozmak için acele etmeyin! İslam Memiş'ten altın yatırımcılarına uyarı: O gün geldi çattı Bozmak için acele etmeyin! İslam Memiş'ten altın yatırımcılarına uyarı: O... Haberi Görüntüle

TEDİYE ÖDEMESİ KİMLERE YAPILIR?

Tediye ödemeleri, Kamuda çalışan taşeron işçilere yıl başından itibaren 4 taksit şeklinde yatırılır.

Dolarda faiz etkisi: Tüm dengeler değişiyor! 9 lira birden... 18 Temmuz 2024 güncel döviz fiyatları Dolarda faiz etkisi: Tüm dengeler değişiyor! 9 lira birden... 18... Haberi Görüntüle

TEDİYE NEDİR?

Tediye kelime olarak ek ödeme ya da ikramiye demektir. Devlete ait olan şirket ve kurumlar ve belediyelerde çalışan işçi statüsünde çalışan personele verilen ek ödemedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading