Yandex Metrica

60000 TL anında cebinizde: Garanti Bankası'ndan borç kapatma kredisi

60000 TL anında cebinizde: Garanti Bankası'ndan borç kapatma kredisi

Nakit ihtiyacı olanlara borç kapatma kredisi müjdesi! Garanti Bankası 60 bin TL'yi hesaplara yatırıyor. Sıcak paraya ihtiyacı olan vatandaşlar şubelere akın ediyor.

Ekonomi

10.06.2024, 10:36

Kurban Bayramı'na 1 haftadan az bir süre kala vatandaşlar nakit ihtiyacını Garanti Bankası ile kapatacak. Peki Garanti Bankası'nın 60.000 TL'lik borç kapatmak kredine nasıl başvuru yapılır? Garanti Bankası, borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenler için 60000 TL Borç Kapatma Kredisi Yeniden Başladı duyurusunu yaptı. İşte kredinin detayları...

2024 torba yasa Meclis'e geldi: Ev kadınlarına emeklilik, 3600 ek gösterge, taşerona kadro... 2024 torba yasa Meclis'e geldi: Ev kadınlarına emeklilik, 3600 ek... Haberi Görüntüle

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Şubeden başvuru: İlk seçenek olarak Garanti Bankası şubesine giderek, kimlik belgenizle birlikte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka görevlileri, başvurunuz için gerekli belgeleri size iletecektir.

İnternet Bankacılığı: Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bankanın resmi web sitesine giriş yaparak, kredi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Mobil Bankacılık: Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı: Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcileri, size gerekli yönlendirmeleri yaparak başvurunuzu alacaktır.

Altında rüzgar tersine döndü! İslam Memiş uyardı: Balon patlayabilir! İşte Cumhuriyet altını, 22 ayar bilezik, gram ve çeyrek altın fiyatı... Altında rüzgar tersine döndü! İslam Memiş uyardı: Balon patlayabilir! İşte... Haberi Görüntüle

BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Sıcak, nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar Garanti Bankası'nın sunduğu 60.000 TL Borç Kapatma Kredisi'nin şartlarını merak ediyor. İşte 60.000 TL Kredi Şartları Nedir sorusunun cevabı:

Kredi başvurusunda bulunabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaş üstü her birey, gerekli şartları sağladığı takdirde kredi başvurusunda bulunabilir.

Kredi başvurusu için düzenli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Bu, maaş bordrosu veya serbest meslek sahipleri için gelir beyanı şeklinde olabilir.

Başvuru sahibinin kredi notu, kredi onay sürecinde önemli bir faktördür. Yüksek kredi notuna sahip kişiler, kredi başvurusunda daha avantajlı olabilirler.

Nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi veya son 3 aya ait bir fatura gibi belgeler de başvuru esnasında talep edilebilir.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading