banner2

5 litre ayçiçek yağı 59 TL'ye düştü: O market yılın indirimini yaptı! Gören koliyle alıyor...

Yılın başından bu yana sürekli artan ayçiçek yağı fiyatları rekor seviyelere çıktı. Vatandaşlar, ucuz ayçiçek yağı bulabilmek için zincir marketlerin indirimlerini yakından takip ediyorlar. Ve sonunda beklenen haber geldi. Migros, ayçiçek yağında yılın büyük indirimini duyurdu. Bu indirim, tüketicileri sevindirecek. Ancak stoklar sınırlı, bu fırsatı kaçırmadan hemen alışverişe başlamakta fayda var.

Ekonomi 22.09.2023, 12:46 22.09.2023, 12:51
Abone ol
5 litre ayçiçek yağı 59 TL'ye düştü: O market yılın indirimini yaptı! Gören koliyle alıyor...

Ayçiçek yağı fiyatları gündemi oldukça meşgul ediyor. Bu yılın başından itibaren sürekli artış gösteren ayçiçek yağı fiyatları rekor seviyelere tırmanmış durumda. 

Vatandaşlar ise en ucuz ve kaliteli ayçiçek yağını nereden bulabileceklerini ve hangi marketlerin indirim yaptığını araştırıyor.  Beklenen haber geldi. Bazı marketlerde büyük bir indirim başladı. Fiyatlar görünce hemen alışveriş sepetini kapıp koşanlar da yok değil. 

Özellikle Migros, ayçiçek yağı konusunda yılın en büyük indirimini yapmış durumda. Bu indirim, birçok marketi geride bırakarak, fiyatı gören herkesin alışveriş sepetini ayçiçek yağı ile doldurmasına neden olacak. 

Yudum markalı Ayçiçek yağı, sadece 60 TL'ye satılmaya başlandı. Ancak stoklar sınırlı, bu fırsatı kaçırmamak için acele etmek gerekiyor. 

MİGROS'TAN YILIN İNDİRİMİ: TORBASINI ALAN KOŞUYOR

Tüketicilerin heyecanla beklediği ayçiçek yağı fiyatlarındaki indirim haberi sonunda geldi. 

Migros, ayçiçek yağında yılın büyük indirimini başlattı. Bu yeni kampanya, Türkiye genelinde bulunan 81 Migros Market mağazasında ve Migros Sanal Market uygulamasında geçerli olacak. 

Yudum markalı Ayçiçek yağı, sadece 60 TL'ye satılmaya başladı.

60 TL'DEN SATILMAYA BAŞLANDI

Türkiye'nin önde gelen zincir marketlerinden biri olan Migros, müşterileri için sunduğu indirimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Bu seferki indirim fırsatı, vatandaşların marketlere akın etmesine neden olacak gibi görünüyor. 

Migros'un mağazalarında ve sanal market uygulamasında geçerli olan bu kampanya sayesinde, Yudum Ayçiçek yağı 59,90 TL fiyatla raflardaki yerini aldı. 

Migros yaptığı duyuruda, ayçiçek yağı fiyat indirimlerinin sadece bir hafta süreceğini belirtti. Ayrıca Migros'tan indirimli Ayçiçek yağı alışverişi yapmak isteyenlerin Migros Money kart ya da Money Club Kart sahibi olmaları gerekiyor. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!