banner2

YKS ek yerleştirme sonuçları belli oldu mu? YKS ek yerleştirme kayıt işlemleri ne zaman, nereden yapılır?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı yani bilindiği üzere 'YKS' ek yerleştirme sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı adaylar tarafından merak ediliyor. ÖSYM son dakika olarak duyurdu. Peki YKS ek yerleştirme sonuçları belli oldu mu? YKS ek yerleştirme kayıt işlemleri ne zaman, nereden yapılır?

Eğitim 25.09.2023, 10:58
Abone ol
YKS ek yerleştirme sonuçları belli oldu mu? YKS ek yerleştirme kayıt işlemleri ne zaman, nereden yapılır?

ÖSYM bugün son dakika olarak YKS hakkında açıklamada bulundu. Yükseköğretim Kurumları Sınavı yani bilindiği üzere 'YKS' ek yerleştirme sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı adaylar tarafından merak ediliyor. Peki YKS ek yerleştirme sonuçları belli oldu mu? YKS ek yerleştirme kayıt işlemleri ne zaman, nereden yapılır?

YKS EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

YKS ek yerleştirme sonuçları belli oldu. Bu bağlamda bir programa kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri 27 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri arasında olacaktır.

YKS EK YERLEŞTİRME KAYIT İŞLEMLERİ NE ZAMAN, NEREDEN YAPILIR?

YKS ek yerleştirme kayıt işlemlerinin nasıl yapılacağı merak ediliyoır. YKS ek yerleştirme için elektronik kayıtlar ise 27-29 Eylül 2023 tarihleri arasında olacaktır.
Kayıt için adayların yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı olduğu üniversiteye süresi içinde başvurmaları zorunludur.

Elektronik kayıt yapmak isteyen ve yapan binlerce aday, kayıt oldukları üniversiteleri tarafından açıklanan tarihe ve ilgili belgelere göre işlemlerini kolaylıkla yapabilirler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!