banner2

YKS başvuruları ne zaman? YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS sınavı ertelenir mi?

YKS başvuruları için adaylar başvuruların ne zaman başlayacağı hakkında araştırmalarda bulunuyor. Binlerce üniversite adayları yetkililerden gelecek olan açıklamayı dört gözle bekliyor. Peki, 2023 YKS Başvuruları ne zaman? YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS sınavı ertelenir mi?

Eğitim 21.02.2023, 18:26
Abone ol
YKS başvuruları ne zaman? YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS sınavı ertelenir mi?

Binlerce Üniversite adayları, YKS sınavına hazırlanırken bir yandan da YKS sınavına dair araştırmalarda bulunuyor. Öğrenciler internette, 2023 YKS Başvuruları ne zaman? YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS sınavı ertelenir mi? sorularının cevaplarını görmek istiyor. Bizde sizler için bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını haberimizde derledik.

YKS BAŞVURULARI NE ZAMAN?

YKS başvuruları ne zaman başlayacak? ÖSYM tarafından bu soruya cevap olacak nitelikte bir açıklama geldi, "Güncel gelişmelere göre ÖSYM Sınav Takvimi yenilenerek kamuoyuna duyurulacaktır. İlgililerin zaman içinde takvim bilgilerini kontrol etmeleri ve ÖSYM'den yapılan duyuruları takip etmeleri tavsiye edilir." ifadelerinde bulunuldu. YKS başvurularının 1-2 hafta içinde başlacağı düşünülüyor.

YKS SINAVI ERTELENİR Mİ? 

2023 YKS sınavının ertelenip ertelenmeyeceğine dair şimdilik resmi bir açıklama bulunmuyor. Resmi açıklama gelir gelmez haberimize ekleyeceğiz.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!