banner2

MEB Bakanı SON DAKİKA açıkladı: Seçim tatilinin kaç gün olacağı netleşti: O tarihlerde tarih başlayacak 

14 Mayıs günü gerçekleşen seçimlerin ikinci tura kalmasının ardından 28 Mayıs günü yapılacak olan seçimlerin ardından seçim tatilin kaç gün olacağı merak ediliyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Milli Eğitim bakanı Mahmut Özer seçim tatilinin kaç gün olacağını açıkladı.

Eğitim 23.05.2023, 13:21
Abone ol
MEB Bakanı SON DAKİKA açıkladı: Seçim tatilinin kaç gün olacağı netleşti: O tarihlerde tarih başlayacak 

14 Mayıs'ta ülkemizde yapılan seçimin ikinci tura kalmasının ardından 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında okulların kaç gün tatil edileceği öğrenciler ve veliler tarafından merakla takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer seçimin ardından kaç gün tatil yapılacağını açıkladı.

BAKAN ÖZER AÇIKLADI

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer 2. tura kalan ve 28 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerin ardından okulların kaç gün tatil edileceğini açıkladı. Konuya ilişkin açıklama yapan Bakan Özer, 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü okulların tatil edileceğini açıkladı. 

Öğrencilerin merakla beklediği o soruyu Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in açıklamasının ardından seçim sonrasında okulların bir gün tatil edileceği belirlenmiş oldu.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!