AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? AUZEF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl alınır?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bütünleme sınavı giriş belgesi internette araştırılıyor. Sınava girecek adaylar AUZEF bütünleme sınav yerleri yayınlandı mı diye merak ediyor. Peki AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? AUZEF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Eğitim 28.06.2022, 14:11 28.06.2022, 14:13
Abone ol
AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? AUZEF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AUZEF bütünleme sınavı bu hafta sonu gerçekleşecek. AUZEF bütünleme sınavı 2-3 Temmuz 2022 tarihlerinde yapılacak. Sınava girecek adaylar AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı diye merak ediyor. Peki AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? AUZEF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI MI?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bütünleme sınavı giriş belgesi henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sizlere bilgi vereceğiz.

AUZEF BÜTÜNLEME SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

AUZEF sınav giriş belgesi http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile sorgulanarak alınabilecek.

AUZEF BÜTÜNLEME SINAVINA KİMLER GİRECEK?

Bitirme sınavına girmeyen öğrenciler telafi sınavına herhangi bir başvuru yapmadan girebilirler. Telafi sınavı, bitirme sınavı sonrası aldığınız FF, DD ve DC harf notlu dersleriniz için düzenlenir. FF alan öğrencilerin başarılı olması için telafi sınavına girmesi zorunludur. DD ve DC harf notunu alan öğrencilerin telafi sınavına girme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!