AÖF sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi alma ekranı

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi gündemde yerini aldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı ağustos ayında yapılacak. Sınava girecek öğrenciler giriş belgesi araması yapıyor. Sınavda ders başına 20 soru sorulacak. Peki AÖF sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi alma ekranı...

Eğitim 12.08.2022, 11:55 12.08.2022, 11:58
Abone ol
AÖF sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi alma ekranı

AÖF yaz okulu sınavı için heyecan sürüyor. AÖF yaz okulu sınavı 13 Ağustos tarihinde yapılacak. Yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenileten-yeniletmeyen, yarı yıl fark etmeksizin tüm Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Fakültelerin öğrencileri katılım sağlayabilecek. Peki AÖF sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi alma ekranı...

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NEREDEN, NASIL ALINIR?

AÖF 2021-2022 yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı! AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi almak için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi internet sayfasından giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

AÖF YAZ OKULU SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

AÖF yaz okulu sınavı 13 Ağustos tarihinde gerçekleşecek. Sınavda öğrencilere her bir ders için 20 soru sorulacak ve 30 dakika süre verilecek. Geçme notu 35 olan AÖF yaz okulu sınavında 4 yanlış bir doğruyu götürmektedir.

YAZ OKULU SINAVINA KİMLER GİRECEK?

Yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenileten-yeniletmeyen, yarı yıl fark etmeksizin tüm Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Fakültelerin öğrencileri kayıt yaptırabilir. Öğrenciler, üst yarıyıl ya da alt yarıyıllardan hiç almadıkları dersleri yaz okulunda alabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!