banner2

2023 MSÜ Sınav yerleri açıklandı mı? MSÜ Sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

Milli Savunma Üniversite sınavına girecek olan adaylar sınav yerlerinin ne zaman açıklanacağına ilişkin araştırmalara başladı. Adaylar MSÜ sınavı hazırlıklarına devam ederken bir yandan sınav giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Peki, 2023 MSÜ Sınav yerleri açıklandı mı? MSÜ Sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

Eğitim 02.04.2023, 12:10 02.04.2023, 12:09
Abone ol
2023 MSÜ Sınav yerleri açıklandı mı? MSÜ Sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

MSÜ sınavı için adaylar hazırlıklarına devam ediyor. Sınava girecek olan adaylar sınav giriş belgesi ve sınav yerlerini araştırmaya başladı. Arama motorlarında MSÜ sınav giriş belgesi açıklandı mı? Sorusunun cevabını arıyor. Peki, 2023 MSÜ Sınav yerleri açıklandı mı? MSÜ Sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

MSÜ SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme sınavı 2 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşecek. Sınav giriş belgleri sınavdan 10 gün önce yayımlanmaktadır. Belgelerin yakın tarihte açıklanması bekleniyor.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilecekler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!