banner2

2022 Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı:

Özel Güvenlik 98. Temel Eğitim ve 74. Yenileme Eğitimi sınavına giren adaylar için sonuçların açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. 276 Haziran Pazar tarihinde yapılan sınav sonuçları adaylar tarafından bekleniyor. Peki, 2022 Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı:

Eğitim 06.07.2022, 17:06 06.07.2022, 17:16
Abone ol
2022 Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı:

Özel güvenlik görevlisi sınav sonuçları için adayların beklediği tarih geldi. Haziran ayında yapılan ÖGG sınav sorularının ve cevaplarının açıklandıktan sonra adaylar tahmini puanlarını hesapladı. EGM tarafından yapılan bildiride sonuçların açıklanacağı tarih duyuruldu. Peki, 2022 Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı:

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2022?

ÖGG tam adıyla Özel Güvenlik sınavları 26 Haziran Pazar günü yapıldı. Sınav soru ve cevapları 28 Haziran Salı günü paylaşıldı.

ÖGG sınav sonuçları 15 Temmuz 2022 tarihinde erişime açılacak.

18-20 Temmuz tarihleri arasında ise adayların yazılı sınav sonucuna itiraz etme ve itiraz ücretini yatıracağı tarih aralığı olarak kılavuzda belirtildi.

ÖGG SINAV SONUÇLARI GÖRÜNTÜLEME EKRANI

ÖGG sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” sitesinde duyurulacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!