2022 AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman? AÖF yaz okulu kimler kayıt yaptırabilir?

Anadolu Üniversite Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için 2022 AÖF yaz okulu kayıtları merak ediliyor. Anadolu Üniversitesi tarafından 2022 AÖF yaz okulu kayıt tarihleri açıklandı. AÖF final sınav sonuçları açıklanmasıyla derslerinin hepsini geçemeyen öğrenciler, AÖF yaz okulu kayıtlarını araştırıyor. Peki 2022 AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman? AÖF yaz okulu kimler kayıt yaptırabilir?

Eğitim 23.06.2022, 09:15 23.06.2022, 09:35
Abone ol
2022 AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman? AÖF yaz okulu kimler kayıt yaptırabilir?

AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman alınacak diye merak ediliyor. Akademik takvime göre AÖF yaz okulu kayıtları tarihi belli oldu. Dönem sonnu sınavlarının açıklanmasıyla derslerinin hepsini veremeyen öğrenciler yaz okulu kayıtlarını araştırıyor.  Dönemini uzatmak istemeyen ve bir an önce mezun olmak isteyen öğrenciler AÖF yaz okuluna kayıt olmayı düşünüyor. Peki 2022 AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman? AÖF yaz okulu kimler kayıt yaptırabilir?

2022 AÖF YAZ OKULU KAYITLARI NE ZAMAN?

AÖF yaz okulu  kayıtları 27 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. 2022 AÖF yaz okulu kayıtları online olarak gerçekleşecek.

YAZ OKULUNA KİMLER KAYIT YAPTIRABİLİR?

AÖF yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenilemiş ya da yenilememiş fark etmeksizin tüm Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi'ne kayıtlı öğrenciler kayıt yaptırabilecek. Yaz okulunda öğrenciler alt yarıyıl veya üst yarıyılda hiç almadıkları dersleri alabilecek.

YAZ OKULU SINAVINDA KAÇ SORU SORULUYOR?

Yaz okulu sınavında ders başına 20 soru sorulacak. Öğrenciye her ders için 30 dakika süre tanınacak. Geçme notu 35 olurken, 4 yanlış 1 doğruyu götürecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!