banner2

1 Mart'ta açılması planlanıyor! Bakan Özer, mili eğitim müdürleri ile görüştü

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 1 Mart itibarıyla açılması planlanan depremden etkilenen illerin milli eğitim müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi.

Eğitim 20.02.2023, 00:55 20.02.2023, 01:37
Abone ol
1 Mart'ta açılması planlanıyor! Bakan Özer, mili eğitim müdürleri ile görüştü

Milli eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bakan Özer başkanlığındaki toplantıda, deprem bölgesinde 1 Mart itibarıyla açılması planlanan okulların tespitine ilişkin son değerlendirmeler masaya yatırıldı. 

"ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARI GÜVENLİ OKULLARDA BULUŞTURMAK"

Toplantıda, son çalışmaların yapılmasının ardından, bölgedeki hangi illerde okulların açılacağının belirleneceğini belirten Bakan Özer, "Önemli olan çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde okullarında buluşturmak."dedi. 

Toplantıya, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Personel Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İnşaat Emlak Genel Müdürü Umut Gür, Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay Morkoç, Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, Din Öğretimi Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Cemal Özdemir, Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Fatih Leblebici, Destek Hizmetleri Genel Müdürü Levent Özil ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener de katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!