banner2

Yemek verdiği köpeği takip etti! Gördükleri sonrası aklını yitirdi: Dünya o görüntüleri konuşuyor

Çin'de kaydedilen görüntülerde, yolda ilerleyen bir adam sokak köpeğine yemek verdi. Köpeğin garip tavırlarından şüphelenen adam, hayvanı takip ettiğinde karşısında gördüğü manzarayla ağlamaya başladı. Çünkü köpek, yemeği kendisi için değil yavruları için istiyordu. Söz konusu görüntü, milyonlarca izlenme aldı.

Dünya 24.01.2022, 16:43
Abone ol
Yemek verdiği köpeği takip etti! Gördükleri sonrası aklını yitirdi: Dünya o görüntüleri konuşuyor

Çin'de kaydedilen bir görüntü, TikTok'ta gündeme oturdu. Yolda ilerlediği sırada aç bir köpek gören adam, gizemli tavırları nedeniyle şüphelendiği köpeğe yemek verdi.

KÖPEK YEMEĞİ ALIP KOŞMAYA BAŞLADI

Douyin isimli sosyal medya kullanıcısı, ilk başta köpeğin yemeği kendisi için istediğini düşündü fakat tahmin ettiği gibi olmadı. Köpek, yemeği aldıktan saniyeler sonra koşmaya başladı.

ADAMI GÖZYAŞLARINA BOĞAN MANZARA

Adam da vakit kaybetmeden köpeği takip etmeye başladı. Ancak bir süre sonra karşısına çıkan manzara nedeniyle hıçkırıklara boğuldu. Çünkü köpek, yemeği kendisi için değil yavruları için istemişti.

VEFAKAR KÖPEKTEN 'TEŞEKKÜR EDERİM' BAKIŞI

Köpeğin yemeği aldıktan sonra adama doğru attığı "teşekkür bakışı" da gözlerden kaçmadı. Video, milyonlarca görüntülenmenin yanı sıra çok sayıda yorum da aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!