Yandex Metrica

Yahudi yerleşimciler ile işgalci askerler el ele Filistinlilere saldırı

Yahudi yerleşimciler ile işgalci askerler el ele Filistinlilere saldırı

Batı Şeria'da İsrail askerleri koruması altındaki işgalci Yahudi yerleşimciler, Filistinlilere saldırı düzenledi. Yerleşimciler taşlar ile Filistinlilere hedef alırken, İsrail askerleri de gaz bombası atarak yerleşimcilere kol kanat gerdi.

Dünya

23.01.2024, 21:07

İşgalci İsrail, son bir haftada Filistinlilere yönelik saldırıları daha şiddetli bir şekilde arttırdı. 17 yılın ardından Batı Şeria'da yer alan Cenin Mülteci Kampı'na hava saldırısı düzenleyerek katliam gerçekleştiren İsrail, bugün de Nablus'a baskın düzenleyerek 2 Filistinliyi katletti. Askerler şimdi de işgalci yerleşimcilere korumalık yaparak sahaya sürdü.

İngiltere'yi kasıp kavuran Tottenham Turks adlı çetenin lideri, Moldova'da düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybetti İngiltere'yi kasıp kavuran Tottenham Turks adlı çetenin lideri, Moldova'da düzenlenen... Haberi Görüntüle

YAHUDİ YERLEŞİMCİLER SALDIRDI

İsrail askerlerinin koruması altında onlarca radikal Yahudi yerleşimci, işgal altındaki Batı Şeria'da Filistinlilere saldırı düzenledi. Filistin resmi haber ajansı WAFA, işgalci yerleşimcilerin saldırıyı gece Batı Şeria'daki Ürdün Vadisi bölgesinde gerçekleştirdiğini belirtti.

Hayalet bombardıman uçağı göreve hazır: 10 ton silah taşıma kapasitesi, 8500 kilometre menzili ile tam bir ölüm makinesi! Hayalet bombardıman uçağı göreve hazır: 10 ton silah taşıma kapasitesi,... Haberi Görüntüle

ASKER İLE YERLEŞİMCİLER EL ELE

Onlarca Yahudi yerleşimci bölgede yoldan geçen Filistinlilere taş atarak saldırırken, İsrail askerleri ise gaz bombası atarak, onlarca Filistinlinin gazdan etkilenmesine sebep oldu.

Miçotakis'ten küstah sözler: Kıbrıs'ta Türkiye'siz çözüm istiyoruz Miçotakis'ten küstah sözler: Kıbrıs'ta Türkiye'siz çözüm istiyoruz Haberi Görüntüle

BATI ŞERİA'DA YASA DIŞI 250 YAHUDİ YERLEŞİM BİRİMİ BULUNUYOR

İsrail'in 1967'de işgal ettiği Batı Şeria'da 250'den fazla yasa dışı Yahudi yerleşim birimi bulunuyor. Bu yerlerde ikamet eden 600 binden fazla Yahudi yerleşimci, işgal altında yaşayan Filistinliler için hayatı daha da zorlaştırıyor. Uluslararası hukuka göre işgal altında bulunan Filistin topraklarındaki Yahudi yerleşimler yasa dışı sayılıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading