Yandex Metrica

Ukrayna'dan flaş karar! Hava sahası sivil uçuşlara kapatıldı

Ukrayna'dan flaş karar! Hava sahası sivil uçuşlara kapatıldı

Rusya'nın saldırı olaslığı nedeniyle Ukrayna'dan flaş bir karar geldi. Ukrayna hava sahası sivil uçuşlara kapatıldı.

Dünya

23.01.2024, 22:05

Ukrayna ile Rusya arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Batılı ülkelerden gelen son açıklamalarla kriz had safhada. Rusya tarafından bu açıklamaları tamamen "kasıtlı bir karşı propaganda" olarak yorumlayan tepkiler geldi.

Kassam Tugayları, pusuya düşürdü: İşgalci İsrail askerlerine ağır darbe! Ölü ve yaralılar var Kassam Tugayları, pusuya düşürdü: İşgalci İsrail askerlerine ağır darbe! Ölü... Haberi Görüntüle

SİVİL UÇUŞLARA HAVA SAHASI KAPATILDI

Bu gelişmeler yaşanırken, Ukrayna da olası Rus saldırılarına karşı hava sahasını sivil uçuşlara kapattı.

Kırım Tatarı Gülsüm Halilova, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ukrayna'nın hava sahasının sivil uçuşlardan arındığı güncel haritayı paylaştı:

"Rusya'nın saldırı ihtimali nedeniyle, Ukrayna hava sahası sivil uçaklardan arındırıldı."

 

Kara ölüm tehlikesi! Orta Çağ'ın mirası hıyarcıklı veba geri döndü: Pandemi yaşanır mı? Kara ölüm tehlikesi! Orta Çağ'ın mirası hıyarcıklı veba geri döndü:... Haberi Görüntüle

ABD VE İNGİLTERE'DEN VATANDAŞLARINA UYARI

Rusya ve Ukrayna arasında savaşın çanları çalarken, ABD ve İngiltere de vatandaşlarına Ukrayna'ya seyahat etmemelerini ve oradaki vatandaşlarından da ülkeden ayrılmalarını talep etti.

Ölmek için düğmeye bas! Taşınabilir intihar kapsülleri yakında hizmete girecek Ölmek için düğmeye bas! Taşınabilir intihar kapsülleri yakında hizmete girecek Haberi Görüntüle

ÇİN OLİMPİYATLARI BİTMEDEN İŞGAL BAŞLAYABİLİR

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Çin Olimpiyatları bitmeden Rusya'nın Ukrayna'yı işgale başlayabileceğini söyledi.
Sullivan, Rusların Ukrayna'ya önce hava ve füze saldırıları yapıp ardından kara operasyonuyla işgali sürdürmesini beklediklerini belirtti.

Mavi Hat'ta gerilim tırmanıyor! Hizbullah füzeleri peş peşe fırlattı Mavi Hat'ta gerilim tırmanıyor! Hizbullah füzeleri peş peşe fırlattı Haberi Görüntüle

BÖLGEDEKİ HAREKETLİLİK ANBEAN İZLENİYOR

Öte yandan Yunanistan’dan kalkan ABD Hava Kuvvetlerine bağlı Global Hawk istihbarat İHA’sı saatlerdir Kiev ve Doğu Ukrayna üzerinde bölgedeki hareketliliği izliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading