banner2

Ukrayna'da TB2 sevgisi bu kez yarışma programında! MasterChef Ukrayna'da TB2 temalı yemek yapılacak

Ukrayna'da TB2 sevgisi bu kez televizyon yarışma programında yer aldı. Ukrayna'da yayınlanan MasterChef yarışmasında yarışmacılar bu hafta TB2 temalı yemek yaparak kıyasıya yarışacak.

Dünya 28.03.2023, 17:05 28.03.2023, 17:22
Abone ol
Ukrayna'da TB2 sevgisi bu kez yarışma programında! MasterChef Ukrayna'da TB2 temalı yemek yapılacak

Rusya Ukrayna savaşı devam ederken Ukrayna’da bir yandan da televizyon programları devam ediyor.  2011 yılında yayına giren MasterChef Ukrayna savaşa rağmen en çok izlenilen programlar arasında. 

İSTENEN TEMA FARKLI 

Televizyon programının bu haftaki bölümünde ise yarışmacılardan istenen tema oldukça dikkat çekti.  Savaşta önemli bir yere sahip olan Türk İHA'ları Bayraktar, yarışmanın bu haftaki teması olarak belirlendi. 

 BAYRAKTAR'A TEZAHÜRAT

MasterChef Ukrayna'nın yayınlanan tanıtım videosunda, yarışmacıların Bayraktar TB2 temalı yemek yapacağı açıklandı. Görüntülerde jüri üyelerinin "Bayraktar" şeklinde tezahürat yaptı. 

BELGESEL YAYINLANMIŞTI

Ukrayna televizyonlarında daha önce de Bayraktar belgeseline yer verildmişti.  Ukrayna'nın en büyük televizyon kanallarından 1+1, Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar TB2'leri anlatan "Bayraktar Efsane Kanatlar" belgeseli yayınlamıştı.

UKRAYNA ORDUSU AKTİF OLARAK KULLANIYOR 

Bayraktar TB2 SİHA'lar, Rusya ile Ukrayna arasında süren savaşta Ukrayna Ordusu tarafından savunma amacıyla aktif olarak kullanılıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!