Yandex Metrica

UFC'nin ilk Müslüman şampiyonu Khabib'den Trump'a: Filistin'deki savaşı durduracağınızı biliyorum

UFC'nin ilk Müslüman şampiyonu Khabib'den Trump'a: Filistin'deki savaşı durduracağınızı biliyorum

Dünyaca ünlü UFC dövüşçüsü Khabib Nurmagomedov, ABD başkan adayı Donald Trump ile bir araya geldi. Khabib'in Trump'a, 'Filistin'deki savaşı durduracağınızı biliyorum' sözlerine Trump, 'Savaşı durduracağım' ifadeleriyle cevap verdi. O anlar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.  

Dünya

03.06.2024, 02:23

ABD'de 'Sus payı' davasında suçlu bulunan eski başkan Donald Trump, dünyanın en popüler karma dövüş sanatları organizasyonu Ultimate Fighting Championship (UFC) maçını izlemek üzere gittiği salonda alkışlarla karşılandı.

New York Post'ta yer alan habere göre Trump, UFC'nin ilk Müslüman Şampiyonu ünvanına sahip olan ve kariyerini 2020'de noktalayan Dağıstan doğumlu Rus sporcu Habib Nurmagomedov ile tokalaşarak sohbet etti.

Trump korkusu göçmenleri harekete geçirdi! Seçim vaadini duyan mülteciler ABD'ye akın etti Trump korkusu göçmenleri harekete geçirdi! Seçim vaadini duyan mülteciler ABD'ye... Haberi Görüntüle

'FİLİSTİN'DEKİ SAVAŞI DURDURACAĞINIZI BİLİYORUM'

Bu sohbet sırasında Khabib'in Donald Trump'a 'Filistin'deki savaşı durduracağınızı biliyorum' diyerek Trump ile sohbet etmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Donald Trump ise Khabib'e dönerek, 'Durduracağız, savaşı durduracağım' dedi.

İşte o anlar...

Habere Tepki Ver

6

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading